Botanicals 4 life

Botanicals4life založili Naturopaths Ben Shouler a Graham Botfield v Brixtonu v Londýně, spoluzakladatelé Mushrooms 4 Life, jako součást jejich poslání rozšířit dostupnost nejkvalitnějších bylinných doplňků pro širší populaci. Používají pouze nejkvalitnější zdroje a extrakční metody, aby dosáhli vynikající úrovně živin a biologické dostupnosti, což pomáhá podporovat více lidí ve zdravějším životě. Všechny extrakty jsou laboratorně testovány na těžké kovy, alergeny, špatné bakterie, kvasinky, plísně, mykotoxiny a pesticidy. Všechny produkty jsou formulovány, extrahovány a plněny ve Spojeném království. V těchto produktech nikdy nejsou použity žádná pojiva, přísady, umělé přísady nebo chemikálie. Botanicals 4 Life je zcela přírodní, bez všech běžných alergenů, bez cukru a alkoholu.

Všechny námi nabízené produkty značky Botanicals4life jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou netoxické.

Cena

569649
1569649
2 položek celkem
2355 1 bylinna tinktura z extraktu lekorice a tymianu botanicals 4 life
569 Kč

100% přírodní tinktura z extraktů lékořice a tymiánu na podporu dýchacího systému při nachlazení, rýmě a kašli. Podporuje správnou činnost plic. Vhodné pro děti

6769
echynacea acerola
649 Kč

Silná tinktura s vysokým obsahem vitaminu C pro podporu imunitního systému. 100% přírodní, bez alkoholu a přidaného cukru. Vhodná i pro nejměnší děti a těhotné.

6778

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem