I když eshop vylepšujeme, Vaše objednávky přijímáme a pečlivě na nich pracujeme. Moc děkujeme :-).

BOTANICALS 4 LIFE

Botanicals4life založili Naturopaths Ben Shouler a Graham Botfield v Brixtonu v Londýně, spoluzakladatelé Mushrooms 4 Life, jako součást jejich poslání rozšířit dostupnost nejkvalitnějších bylinných doplňků pro širší populaci.

Používají pouze nejkvalitnější zdroje a extrakční metody, aby dosáhli vynikající úrovně živin a biologické dostupnosti, což pomáhá podporovat více lidí ve zdravějším životě.

Všechny extrakty jsou laboratorně testovány na těžké kovy, alergeny, špatné bakterie, kvasinky, plísně, mykotoxiny a pesticidy. Všechny produkty jsou formulovány, extrahovány a plněny ve Spojeném království. V těchto produktech nikdy nejsou použity žádná pojiva, přísady, umělé přísady nebo chemikálie.

Botanicals 4 Life je zcela přírodní, bez všech běžných alergenů, bez cukru a alkoholu.

Cena

369649
1369649
5 položek celkem
echinacea olivové listy
od 369 Kč

Extrakt z echinacey a listů olivovníku s vysokým obsahem antioxidantů pro podporu imunitního systému a celkového tělesného zdraví. I pro děti a těhoné ženy.

6763/50
2355 1 bylinna tinktura z extraktu lekorice a tymianu botanicals 4 life
569 Kč

100% přírodní tinktura z extraktů lékořice a tymiánu na podporu dýchacího systému při nachlazení, rýmě a kašli. Podporuje správnou činnost plic. Vhodné pro děti

6769
echynacea černý bez
569 Kč

Silný extrakt z echinacey a černého bezu je plný antioxidantů a vitaminu C. Podporuje imunitní systém, je bez alkoholu a přidaného cukru. I pro nejmeněí děti.

6772
echynacea černý bez olivy
599 Kč

Antioxidanty a vitaminem C nadupaný bylinný extrakt pro podporu imunitního systému. Je bez alkoholu a přidaného cukru. Vhodný pro nejmenší děti i těhotné ženy.

6775
echynacea acerola
649 Kč

Silná tinktura s vysokým obsahem vitaminu C pro podporu imunitního systému. 100% přírodní, bez alkoholu a přidaného cukru. Vhodná i pro nejměnší děti a těhotné.

6778

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem