I když eshop vylepšujeme, Vaše objednávky přijímáme a pečlivě na nich pracujeme. Moc děkujeme :-).

Alchemix laboratory

Alchymistky (Alchemix laboratory) je značka přírodní kosmetiky a mýdel

Za touto značkou se skrývá nadšená vědkyně a maminka dvou dětí nyní již dospělých jménem Katarína Hrivňáková, která od svých patnácti let studuje chemii, jejíž zákonitosti a poznatky propojuje se životem.

Ing. Katarína Krivňáková: Mám 54 let a žiji v Bratislavě. Vyrostla jsem v překrásné liptovské přírodě, prázdniny jsem trávila u babičky v klíně oravské přírody. Bylinky, tinkturu a masti byly pro mě samozřejmostí od malička prostřednictvím mé mámy i babičce. Protože již 30 let pracuji v analýze a výzkumu složek životního prostředí, vím jak nám chemie může nejen pomáhat, ale také škodit. Velmi ráda hledám souvislosti jak skloubit chemické vzdělání se silou přírody, jak propojit moderní pozanie s tradicí a jak chránit naši přírodu a snížit dopad lidské činnosti na životní prostředí.

Dále se pod toutu značkou skrývá Eva Budinská známa ako Evik – moderná alchymistka

Mgr. Eva Budinská, Ph.D.: Jsem máma, vědkyně a miluji přírodu. Mám 37 let, bydlím v Brně. Výroba přírodní kosmetiky a mýdel je mým koníčkem již a více než 16 let. Některé z Vás mě znají z mého blogu jako moderní alchymistka. Nestačí mi recepty a návody jak na to, vždy chci vědět proč. Ráda experimentuji a tak objevuji nové souvislosti a poznatky, se kterými se s vámi vždy ráda podělím na svém blogu.

Jsou to tedy dvě nadšené vědkyně, mámy (dětí od 2 do 22 let), a hlavně: Čarodějky.

Kombinují nejnovější vědecké poznatky s láskou k přírodě, abych tvořili nejen netoxickou, ekologickou a přírodní kosmetiku a čisticí a prací prostředky, ale aby byly tyto i funkční.

 

Cena

61499
161499
19 položek celkem
Alchymistky mýdlo na praní kokosové s citrátem sodným bez vůně
od 61 Kč

100% non toxic kokosové mýdlo na praní. Bez vůně, nedráždivé, vhodné pro alergiky. Ekologická alternativa běžných pracích prostředků. V praktické formě vloček. 

 

2565/120
mydlo na prani vlocky citron
od 72 Kč

100% non toxic kokosové mýdlo na praní s citrónovým esenciáním olejem. Skvělá ekologická alternativa běžných pracích prostředků. I v praktické formě vloček. 

2571/120
Alchymistky mýdlo na praní kokosové s citrátem sodným levandule
od 72 Kč

100% non toxic kokosové mýdlo na praní s levandulovým esenciáním olejem. Skvělá ekologická alternativa běžných pracích prostředků. I v praktické formě vloček. 

2568/120
mydlo na prani vlocky mata peprna
od 72 Kč

100% non toxic kokosové mýdlo na praní s mátovým esenciáním olejem. Skvělá ekologická alternativa běžných pracích prostředků. I v praktické formě vloček. 

2574/120
vyr 723 MydlosBezVone
od 98 Kč

Netoxický ekologický univerzální čistící prostředek. 100% přírodní, biologicky odbouratelný, bez parfemace. Vhodný na všechny povrchy kromě teflonu a hliníku. 

4391/500
vyr 725 MydlosBorovica
od 98 Kč

Netoxický ekologický univerzální čistící prostředek. 100% přírodní, biologicky odbouratelný, s esenciálním olejem z borovice. Vhodný téměř na všechny povrchy.

4400/500
vyr 724 MydlosCitron
od 98 Kč

Netoxický ekologický univerzální čistící prostředek. 100% přírodní, biologicky odbouratelný, s esenciálním olejem z citrónové kůry. Téměř na všechny povrchy.

4394/BEZ2
Alchymistky Kávové mýdlo 90 g +- 5 %
od 99 Kč

Luxusní jemně peelingové 100% přírodní kávové mýdlo je pro svou jemnou vůni a čistící účinky vhodné ke každodennímu použití na tělo i ruce. Non toxic složení.

 

8466/80G
Alchymistky Kávové mýdlo 90 g +- 5 % expirace 12/2022
od 99 Kč

Luxusní jemně peelingové 100% přírodní kávové mýdlo je pro svou jemnou vůni a čistící účinky vhodné ke každodennímu použití na tělo i ruce. Non toxic složení.

 

4649/100
skořice
99 Kč

100% přírodní toaletní mýdlo s obsahem mleté skořice využijete pro jeho jemné abrazivní účinky nejen na ruce, ale i na tělo jako účinný peeling. Ručně vyrobené.

4664/300
perlos perkarbonat sodny
od 99 Kč

Perloš - Perkarbonát sodný. 

Multifukční ekologický prostředek k čištění, dezinfekci, odstranění skvrn a rozjasnění prádla. 

Jak používat perkarbonát:

  • V pračce k dezinfekci a odstranění skvrn: do předpírky dáme 1-2 PL perkarbonátu na 4 kg prádla
  • Odstranění skvrn: perkarbonát nasypeme přímo na mokré skvrny a necháme působit několik hodin nebo přes noc. Pak vypereme ručně nebo v pračce mýdlem na praní (nejlépe citronovým na skvrny)
  • K dezinfekci povrchů: Rozpustíme 1-2 PL perkarbonátu v 1 l horké vody 
  • Čištění sifonů a dezinfekce toalet: Rozpustíme 1-2 PL perkarbonátu v 1 l horké vody a nalijeme do toalety nebo do sifonu a necháme hodinu až dvě působit
7380/1 K
Jogurtovo citronove krajene
139 Kč

Ručně vyrobené toaletní sprchové mýdlo se 100% přírodních, pečlivě vybraných složek. Citron s jogurtem pro zdravou a voňavou pokožku. Svěží start do nového dne.

4652/100
lanolin
139 Kč

100% přírodní mýdlo bez parfemace vhodné i na tu nejcitlivější pokožku miminek. Vhodné pro každodenní použítí. Vyrobené z netoxických složek bez pesticidů.

 

4466/61
skořice
139 Kč

100% přírodní toaletní mýdlo s obsahem mleté skořice využijete pro jeho jemné abrazivní účinky nejen na ruce, ale i na tělo jako účinný peeling. Ručně vyrobené.

8463/90G
nechtikovy zazrak
259 Kč

Jedinečný balzám na ruce a tělo s lanolinem a extraktem z měsíčku lékařského, mandarinky a levandule. Velmi vhodný pro namáhanou pokožku, poraněná místa, okolí nehtových lůžek, suché ruce a nohy. Ruční výroba. 

8169
exfoliacny piling citrusovy pre svieze rano
499 Kč

Jemný cukrový peeling  na  tělo na základě oleogelu. Při styku s vodou oleogel emulguje na mléko, které se lépe oplachuje a zároveň zanechává pokožku velmi vláčnou a hydratovanou. Ruční výroba.

Pokud máte rádi kombinaci vůni jogurtu a citronu, tak se Vám bude líbit i tento peeling!

8160
exfoliacny piling kavovy pre povzbudenie
499 Kč

Jemný cukrový peeling  na  tělo na základě oleogelu. Při styku s vodou oleogel emulguje na mléko, které se lépe oplachuje a zároveň zanechává pokožku velmi vláčnou a zároveň hydratovanou s krásnou vůni kávy. Ruční výroba.

 

Pokud máte rádi intezivný vůni kávy, tak se Vám bude líbit i tento peeling!

8163
exfoliacny piling lanolinovy pre citlivu pokozku (2)
499 Kč

Jemný cukrový peeling  na  tělo na základě oleogelu. Při styku s vodou oleogel emulguje na mléko, které se lépe oplachuje a zároveň zanechává pokožku velmi vláčnou a hdratovanou. Bez parfemace, vhodný i pro citlivou pokožku. Ruční výroba.

Pokud máte rádi lanolínové mýdlo od této značky, tak se Vám bude líbit i tento peeling!

8166
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 19 položek celkem