Pokud budou v letních dnech vysoké teploty, nebudeme moci odesílat zásilky v níž jsou produkty citlivé na teplo. Moc děkujeme za pochopení.

Joydivision

Společnost JOYDIVISION international GmbH byla založena v roce 1994 a patří k předním německým výrobcům a specialistům na prémiové osobní produkty pro intimní péči a sexuální wellness. Výrobky vyrábí v Německu. Společnost je vedena vizí inovativních, vysoce kvalitních výrobků pro intimní péči, které podporují potěšení a požitek ze sexuality, jsou zdravotně nezávadné, nabízejí spotřebitelům nebývalé výhody, neznečišťují životní prostředí a také nabízí obchodním partnerům možnost zatraktivnit jejich sortiment. V řadě BIOglide vznikl první 100% přírodní lubrikant na světě. Uvolněné emise oxidu uhličitého jsou kompenzovány vysoce kvalitním COprojektem ochrany klimatu "Sumatra Merang Peatland Project" v Indonésii.

Všechny námi nabízené  produkty značky JOYDIVISION jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou netoxické.

Cena

120121
1120121
1 položek celkem
40ML
BIOglide Lubrikační gel Natura
Momentálně nedostupné
od 120 Kč

Přírodní lubrikant schválený i jako lékařský výrobek. Netoxický, bez chuti a vůně. Bezpečný pro použití s kondomem i erotickými hračkami. Dlouhotrvající účinek.

9538/87

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem