Pokud budou v letních dnech vysoké teploty, nebudeme moci odesílat zásilky v níž jsou produkty citlivé na teplo. Moc děkujeme za pochopení.

Natuty WC gel s vůní citronu 850ml

Značka: Natuty
159 Kč
Skladem

Složení bez kompromisů! Zcela rozložitelný, silný a účinný WC gel zbaví toaletu všech nečistot. Odstraní vodní kámen a zanechá ji zářivě čistou a voňavou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Natuty WC gel s vůní citronu 850ml je 100% přírodní účinný prostředek k čištění toalety pod i nad vodní hladinou. Jeho složení je bez kompromisů! Zcela rozložitelný, silný a účinný WC gel zbaví toaletu všech nečistot. Odstraní vodní kámen a zanechá ji zářivě čistou a voňavou.

Je vyroben v souladu s non toxic filosofií, tedy bez kompromisů ve složení. Přesto díky unikátnímu složení, které mimo jiné obsahuje cukerné tenzidy a další nerizikové látky, si dokáže poradit i s hrubšími nánosy vodního a močového kamene i různými druhy nečistot. Toaletu zanechává lesklou a čistočistou.

Produkt není testován na zvířatech, v přírodě je zcela rozložitelný a vhodný do domácích čistíren odpadních vod (včetně kořenových), septiků a jímek na vyvážení.

Obsahuje: ‹ 5 % neiontové povrchově aktivní látky, parfémy* (LIMONENE)

* obsahuje bio esenciální olej

Před použitím jemně protřepejte.

I přes své šetrné složení obsahuje WC gel bio esenciální olej, který může vyvolat alergickou reakci.

Dávkování: Naneste gel do WC mísy a štětkou vyčistěte. Pro vyšší efekt nechte působit 10-30 minut a pak vyčistěte štětkou. Ideálně nechte působit přes noc a poté toaletu vyčistěte.

Upozornění:

Při teplotách pod 10ºC se produkt mění – houstne a zakaluje se, což za tepla či po protřepání mizí.

Uchovávejte v suchu, temnu a mimo dosah dětí.

Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí a úklid
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: