BrainMax Fólie blokující 100% modrého a zeleného světla, II. generace

Značka: BrainMax
249 Kč
Skladem

Praktická univerzální fólie blokuje škodlivé modré světlo vyzařované displeji a diodami elektroniky. Chrání tak Vaše zdraví, oči a zlepšuje spánkový režim.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BrainMax Fólie blokující 100% modrého a zeleného světla, II. generace zajišťuje ochranu proti škodlivému modrému typu světla, které vyzařují displeje a diody elektrických spotřebičů. Spolu s vhodným osvětlením tak vytvořte ze svého domova oázu pro optimalizaci cirkadiánního rytmu.

Instalace fólie je zcela jednoduchá a nezabere více než pár minut.

Rozměry: 30x 25 cm

Instalace: Samotná fólie se skládá ze 2 vrstev. První je samotná červená fólie a spodní vrstva brání poškození a zároveň kryje lepící stranu fólie. Po rozbalení je potřeba zjistit, ze které strany je fólie lepící - vnitřní strana, sundat krycí vrstvu a poté nalepit.

Výhoda této fólie je její tenkost a z toho pramenící čitelnost přístrojových desek po její aplikaci. V případě silnějších diod, přelepte zdroj světla několika vrstvami fólie, tak abyste pouhým okem neviděli modrou barvu skrz fólii.


Universální fólie vás zbaví všech drobných zdrojů modrého světla ve vašem domově. Jednoduše změříte velikost displeje, který chcete optimalizovat a vystřihnete příslušný tvar. Po nalepení doporučujeme fólii vyhladit a sundat vnější krycí vrstvu, která fólii chrání proti poškození při transportu. Postup je zcela stejný jako u fólií chránících displej vašeho mobilního telefonu.

Blokací modré světla před spaním můžete zlepšit spánek, zdraví (skrze vyplavení melatoninu) a ranní energii.

 
Problém modrého světla
V dnešní digitální éře dokáže jen málokdo odtrhnout oči od obrazovky, ať už to je televize, mobil, či počítač. S přibývajícím používáním těchto elektronických zařízení a používání LED světel vyvstaly nové problémy.

Vystavení se modrému světlu z obrazovek narušuje produkci melatoninu a spánkové vzory.
Modré světlo z expozice na obrazovce bylo spojeno s poškozením sítnice, šedým zákalem a makulární degenerací.
Viditelné modré světlo je vyšší energii a jeho vystavení je pro oči velmi vyčerpávající.
Nadměrné nasycení modrého světla může snížit ostrost zraku a ztížit zaostřování.
Bylo prokázáno, že modré světlo vyvolává fotochemické poškození sítnice a makuly, které způsobují oxidační stres očí.
Poruchy spánku mohou vést k depresi, hromadění neurotoxinů a zvýšenému riziku onemocnění.
 
Modré světlo mezi 380 a 470 nm je považováno za škodlivé, protože může způsobit poškození sítnice, šedý zákal a je spojeno s poruchami spánku. Všechna spektra modrého světla však nejsou špatné, například spektrum od 470 do 500 nm, nazývané také tyrkysově modré světlo, je obecně považováno za dobré. Tato škála viditelného modrého světla je prospěšná, protože stimuluje přirozené reflexy chránící oči před přeexponováním a také pomáhá kognitivním a paměťovým funkcím mozku. Zároveň stimuluje fotosenzitivní retinální gangliové buňky, také pupilární reflex a kontroluje cirkadiánní cyklus.

Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: