Pokud budou v letních dnech vysoké teploty, nebudeme moci odesílat zásilky v níž jsou produkty citlivé na teplo. Moc děkujeme za pochopení.

Dětská nerezová lahev Klean Kanteen Baby Bottle Medium Flow Nipple - brushed stainless 266 ml

Značka: Klean Kanteen
699 Kč 262,78 Kč / 100 ml
na objednání

Netoxická bezpečná nerezová kojenecká lahev podporuje uvolněné sání v přirozeném tempu a tím i správné trávení. Má speciální tvar vhodný pro dětské ručičky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klean Kanteen Baby Bottle Medium Flow Nipple - brushed stainless je bezpečná, zdravá nerezová kojenecká lahev s objemem 266 ml. Podporuje uvolněné sání v přirozeném tempu, správné trávení a vývoj dítěte. Zakřivený, zúžený tvar je navržen speciálně pro malé ručičky a široké hrdlo umožňuje snadné čištění i plnění.

Kojenecká lahvička Klean Kanteen nabízí bezpečnou, zdravou nerezovou kojeneckou lahev , eko-přátelskou alternativu k plastům. Umožňuje miminkům uvolněné sání v přirozeném tempu, správné trávení a vývoj dítěte. Napomáhá správnému vývoji dítěte. Vyrobena je z vysoce kvalitní potravinářské nerezové oceli. Neobsahuje žádné BPA, ftaláty, ani další toxiny. Elegantně zakřivený a zúžený tvar je navržen speciálně pro malé ručičky, široké hrdlo dovoluje snadné čištění, plnění či nalévání.

Savička z lékařského silikonu má v průměru více než 2 palce (přes 5 cm) a má proměnlivou tloušťku. Jak dítě saje, dlouhá savička se přizpůsobí a napodobuje způsob, jakým miminko ústy modeluje prsa během kojení. Napomáhá tak správnému rozvoji úst a zdravým zoubkům. Savička zároveň obsahuje systém dvojitého odvětrání, který je navržený tak, aby vaše díte polykalo nápoj, a ne vzduch, což chrání miminka před bolestivou kolikou a napomáhá zdravému trávení.

V balíčku najdete kojeneckou lahvičku a dvě savičky s manžetou a krytku. Až miminko odroste, stačí doplnit některou za zátek Klean Kanteen o rozměru 54 mm a máte rázem nerezovou lahvičku pro další použití.

Hlavní přednosti:

 • lahvička z vysoce kvalitní potravinářské nerezové oceli 18/8
 • zakřivený zúžený tvar navržený pro malé ručičky
 • snadno čitelné odměrky na vnitřku i vnějšku láhve
 • široké hrdlo pro snadné plnění i čištění
 • tvar savičky podporuje správné sání dítěte
 • měkká savička vyrobená z lékařského silikonu podporuje správný vývoj úst a zdravé zoubky
 • dvojité odvětrání napomáhá redukci výskytu koliky u miminka
 • průtok savičky umožňuje uvolněné sání v přirozeném tempu
 • může do myčky, dá se vyvařovat i sterilizovat
 • zdravotně nezávadné, bezpečné, vysoce kvalitní materiály (neobsahuje BPA, ftaláty, olovo, ani jiné toxické či nebezpečné látky)
 • přenosné, znovupoužitelné a recyklovatelné

 

Specifikace:

Objem: 266 ml (9 oz) 
Hmotnost: 90.7 g
Rozměry (v x š): 172.9 mm x 72.1 mm
Průměr hrdla: 54 mm

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lahve nerezové
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: