houbičky.eu BIO LVÍ HŘÍVA - Hericium Erinaceus 120 kapslí

Značka: Houbičky.eu
1 094 Kč
Skladem

Mediciální houba ve vysoké čistotě, bohatá na množství důležitých látek jako jsou beta-glukany a antioxidanty. Ocení ji rozbouřené nervy i neklidná střeva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Houbičky.eu BIO LVÍ HŘÍVA - Hericium Erinaceus 120 kapslí obsahuje prášek mediciální houby v přirozené koncentraci a složení. 

Houby se šetrně suší při teplotě pod 35 ° C a poté rozemelou na ultrajemnou velikost tzv.„shellbroken process“. Buněčné stěny jsou rozbity, protože houby je mají velmi tvrdé , složené z chitinu, který lidské tělo nedokáže zpracovat. Proto je tento speciální proces zpracování důležitý, aby tělo mohlo absorbovat veškerý žádoucí obsah houby.

Hericium erinaceus (Hřib opičí hlava, hřib lví hříva, hřib vousatý, hřib ježatý, hřib vousatý, hřib Pom-Pom, hřib vousatý, hřib vousatý) je jedlá a vitální houba ze skupiny zubatých hub. Poznáme ji podle toho, že má tendenci vyrůstat všechny třeňové části z jedné skupiny (spíše než z větví), podle dlouhých třeňů a podle toho, že se běžně vyskytuje koncem léta na tvrdém odumřelé dřevě jako je dub, ořech, buk, javor, platan. Přestože roste v Evropě, není příliš známá. V zimě se vyskytuje na většině území listnatých lesů Evropy, Severní Ameriky a Asie (zejména v Číně a Japonska.

Současná legislativa EU zakazuje u hub, bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky u přípravků, které nejsou registrovány farmaceutickou firmou jako lék. 

V případě dotazů využijte naši poradnu.

Produkt vznikl ve spolupráci s těmito partnery: 

Mikrobiologickým ústavem
Univerzity v Innsbrucku, Rakousko
Kontakt: Univ.-Prof. Dr. Ursula Peintner

Farmaceutickým ústavem / Farmakognonosií
a Centrem pro molekulární biologie Innsbruck,
University of Innsbruck, Rakousko
Kontakt: A. Univ.-Prof. Dr. Judith M. Rollinger

botanickým institutem tje,
University of Innsbruck, Rakousko
Kontakt: Mag. Cäcilia Lechner Pagitz

MRCA Mushroom Research Center Austria GmbH

Austrian Drug Screening Institute GmbH

Cell Imaging and Ultrastructure Research University ve Vídni, Rakousko Kontakt: Ao Univ. Prof. Dr. Irene Lichtscheidl

Cemit Center of Excellence in Medicine a IT GmbH

SLOŽENÍ V JEDNÉ KAPSLI:  400 mg prášku z organických hub, 75 mg tobolky z rostlinné celulózy

DÁVKOVÁNÍ:  2krát denně 1 nerozkousanou kapsli zapít vodou, ideálně 30 min. před jídlem. Kapsli lze otevřít a její obsah vysypat do nápoje

Upozornění: 

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Při těhotenství, kojení, užívání léků se poraďte se svým lékařem dříve, než začnete přípravek používat. Podávání dětem do 3 let doporučujeme konzultovat s lékařem.

Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Nevyplňujte toto pole:
K Avatar autora 30.11.2023 14:26
Hezký den kolik má prosím tento produkt % polysacharidů? Moc děkuji
Odpovědět