Natuty Máchadlo prádla s vůní citronu 1,5l

Značka: Natuty
219 Kč
Skladem

100% přírodní voňavá aviváž odstraní zbytky pracího prostředku a chrání tak pokožku Vás i Vašich dětí. Navrátí vláknům přirozené vlastnosti a vzhled.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Natuty Máchadlo prádla s vůní citronu 1,5l je 100% přírodní aviváž, která neutralizuje pH prací lázně a zajistí odstranění přebytečného pracího prostředku z vláken textilu.

Je vyrobeno v souladu s non toxic filosofií, tedy bez kompromisů ve složení. Chrání tak nejen citlivou pokožku malých dětí, Vás, citlivých osob, jako alergiků, atopiků, ekzematiků apod., ale také prodlužuje životnost vláken a navrací jim přirozené vlastnosti a vzhled.

Návod k použití a dávkování pro praní v pračce na 5 Kg prádla: máchadlo nalejte do zásobníku v pračce, symbol květinky, jako odměrku použijte náš dávkovací vršek.

  • 50-60 ml ( 5 – 6 polévkových lžic) bavlna, len, konopí, směsná vlákna
  • 20 – 30 ml (2 – 3 polévkové lžíce), sportovní a funkční prádlo
  • bez máchadla, textil z vlny

Obsahuje: ‹ 5 % neiontové povrchově aktivní látky, parfémy* (LIMONENE)

* obsahuje bio esenciální olej. Přes své šetrné složení může máchadlo prádla vyvolat alergickou reakci.

(1,5l je až 75 dávek)

Před použitím jemně protřepejte. 

Prací zlepšováky:
Vnímáte, že by výsledný prací efekt mohl být lepší? V tom případě se prosím zamyslete: Nedošlo k přeplnění pračky prádlem? Bylo dostatek vody v pracím cyklu (některé eko prací programy ubírají vodu v praní, která tam pak chybí na odvedení nečistot).

Nezapomněli jste na máchadlo prádla? Je v pracím procesu nenahraditelné. Neutralizuje pH prací lázně a zajisti odstranění přebytečného pracího prostředku z vláken textilu.

Máte skvrny na oblečení? Doporučujeme použít citronové kokosové mýdlo s citrátem sodným (od Alchemix Laboratory s.r.o., ) pro ruční jemné mechanické předeprání, nechat působit a až poté vkládat do pračky.

Zůstávají Vám na oblečení některé skvrny i po vyprání? Zde bude proces komplikovanější, ale není vždy marný. Doporučujeme zvážit, kolik energie a času jste ochotni skvrně dát. Rozhoduje typ materiálu a také typ skvrny. Nicméně obecně lze říci, že je možné skvrnu odstranit opakovaným ručním předepíráním a poté praním v pračce, případně je možné využít přirozenou sílu slunečních paprsků. Slunce je ideální na bílé a stálobarevné oděvy.

Objevují se Vám bílé šmouhy na černém oblečení? Příčinou mohou být dvě věci. Jedna z nich je teplota praní. Pokud jste zvyklí prát na 40 ºC a méně, doporučujeme rozpustit zvolené množství pracího prášku ve sklenici s horkou vodou a poté vlít do zásobníku či bubnu pračky a vyprat obvyklým způsobem. Druhým tipem je používat vždy máchadlo prádla. Je v pracím procesu nenahraditelné. Neutralizuje pH prací lázně a zajisti odstranění přebytečného pracího prostředku z vláken textilu.

Zatuchá Vám prádlo? Zkuste se zamyslet nad klíčovými faktory praní popsanými v prvním bodě.

Zůstává vám prací prášek v zásobníku? Doporučujeme zásobník vyndat a vyčistit (např. roztokem kyseliny citronové či octem pomocí vyřazeného kartáčku na zuby).

I přes vyčištění zůstává prášek v zásobníku? Zkuste dané množství prášku dávkovat přímo do bubnu pračky mimo prádlo a zvolit prací program bez předpírky, aby se prací prášek neodčerpal společně s předpírkovou vodou, ale účastnil se hlavního procesu praní. Předpírku doporučujeme zvolit v případě praní látkových plen, tam je velmi užitečná.

Uchovávejte v suchu, temnu a mimo dosah dětí.

Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: