SoZoLe Rose BIO éterický olej Rozmarýn Verbenone z Chalkidiki 10 ml

Značka: SoZoLe Rose
419 Kč
Skladem

100% éterický olej Rozmarýn chemotyp Verbenone z rodinného zemědělství řeckého poloostrova Chalkidiki. Povzbuzující bylinno-dřevitá vůně potlačuje negativitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SoZoLe Rose BIO éterický olej Rozmarýn Verbenone z Chalkidiki 10 ml získávaný parovodní destilací nadzemních částí bylinky má nádherné jemnější bylinno-dřevité aroma chemotyp Verbenone. Povzbuzuje celý organismus, podporuje jasnou mysl a stimuluje kreativitu. Z rozmarýnových olejů je díky svým regeneračním a vyživujícím účinkům nejvhodnější v péči o pokožku (v ředěné formě např. v nosném oleji). Používá se do přípravků pomáhajícím s akné, vráskami či jizvami. V kombinaci s cypřišem a růžovým grepem je skvělý do směsí na celulitidu. Je vhodný při nízkém sebevědomí, při přehnané přemýšlivosti a pochybnostech o každém činu. Posiluje důvěru ve vlastní potenciál

Tento chemotyp také ve formě horkého obkladu zmírňuje ženské hormonální potíže. Působí proti únavě a nervovému vyčerpání. Obnovuje nadšení a podporuje sebedůvěru. Pomáhá se zotavením po nemoci. Uvolňuje dýchací cesty a ucpaný nos. Zlepšuje koncentraci a paměť.

Jeho název pochází z latinského “ros marinus” neboli “růže moře”. Již ve starověku měla tato rostlina výsadní místo mezi posvátnými rostlinami. Symbolizovala věrnost, smrt, památku a učenost. Ve starověkém Egyptě se používala jako rituální a léčivé vykuřovadlo. Antičtí Řekové a Římané pletli rozmarýnové věnce k uctívání svých bohů. Tato tradice se poté přesunula do každodenního života a věnce se pálily na svatbách a na pohřbech jako kadidlo. Rozmarýn byl zejména hlavní součástí alchymistických medicín již od starověku. Lékaři si cenili jeho univerzálnosti. Jeho historie je dlouhá a bohatá. Do dnešních dnů se tato bylinka spojuje s posílením koncentrace, štěstí a také ochraně proti magii a čarodějnictví.

Je vhodný při nízkém sebevědomí, při přehnané přemýšlivosti a pochybnostech o každém činu. Posiluje důvěru ve vlastní potenciál a ochraňuje nás proti negativním myšlenkám. Pročišťuje negativní mentální emoce a vzorce chování.

Zajímavosti
Rozmarýn byl zasvěcen bohu Apolonovi, starořeckému bohu lékařství, poezie a hudby. V dobách morových ran se mu připisovala síla ochrany proti této zákeřné nemoci. První destilace rozmarýnového oleje proběhla ve 13. století. V Indii se tradičně používá v přípravcích proti vším a také na podporu zdravého růstu vlasů.

Aroma: jemná bylinno-dřevitá vůně (podobající se čerstvě utrhnutému rozmarýnu)

Kombinace: citrón, grep, pomeranč, šalvěj muškátová, levandule, máta peprná, geranium

Tipy do difuzéru pro probuzení smyslů :
3 kapky růžového grepu
2 kapky rozmarýnového oleje verbenone
1 kapka citrónu

Složení (INCI): 100% Rosmarinus officinalis oil

CAS: 8000-25-7

EINECS: 283-291-9

Způsob výroby: parovodní destilace nadzemních částí

Země původu: Řecko

100% čistý přírodní produkt z rodinného zemědělství řeckého poloostrova Chalkidiki. SoZoLe podporuje malé rodinné podnikání, tvrdou práci poctivých lidí.

SoZoLe Rose pro Vás vybrali černé neprůhledné sklo s vnitřním kapátkem. Vloženo do krabičky z recyklovaného papíru. Dvojitá ochrana k zachování kvalit našich olejů do “poslední kapičky”.

UPOZORNĚNÍ:

Nepoužívat vnitřně. Chraňte oči. Nepoužívat neředěné na pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Nevhodný pro děti do 2 let. Nevhodný pro těhotné a kojící.

Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: