BrainMax Pure Skleněná láhev v termo obalu, 530 ml

Značka: BrainMax
299 Kč
Momentálně nedostupné

Netoxická lahev z borosilikátového skla, s víčkem z nerezové oceli. Neuvolňuje do nápoje žádné chemické látky a ani nemění chuť nápoje. V praktickém termoobalu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BrainMax Pure Skleněná láhev v termo obalu, 530 ml je praktická lahev z kvalitního borosilikátového skla. Borosilikátové sklo (známé také jako boritokřemičité sklo) je varné sklo, které obsahuje vysoké procento oxidu křemičitého a oxidu boritého. Vaše nápoje tak budou v kontaktu pouze s přírodním materiálem, který nekontaminuje vodu.

Láhev je umístěna v šedém termo obalu, který pomáhá uchovávat teplotu nápoje. Je vyrobena z borosilikátového skla a víčko má z nerezové oceli. Oproti plastovým lahvím neuvolňuje do tekutin žádné látky a zároveň také nemění chuť nápoje. Nedoporučujeme mýt v myčce na nádobí.

Sklo je designová záležitost a jednoduché a čisté tvary jsou vždy zárukou nadčasovosti. Láhev je krásně čirá a termo obal umožňuje uchování teploty nápoje. Hrdlo láhve je uzavřeno víčkem z nerezové oceli a těsněním z lékařského silikonu. Stejně jako dobře naservírované jídlo chutná lépe, tak krásně připravený nápoj potěší nejen vaše chuťové pohárky, ale také oči. 

Složení: 100% borosilikátové sklo, nerezová ocel, těsnění z lékařského silikonu. Nedoporučujeme mýt v myčce na nádobí.

Objem: 530 ml

Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: