Pokud budou v letních dnech vysoké teploty, nebudeme moci odesílat zásilky v níž jsou produkty citlivé na teplo. Moc děkujeme za pochopení.

Green Pioneer Rampur - nerezový box obdélníkový set velký + malý

Značka: Green Pioneer
555 Kč
Skladem

Praktické duo krabiček o objemu 700 a 200 ml lze použít dohromady i zvlášť ke skladování a přenosu potravin. Jsou 100% bez plastu a můžou do myčky. Zero waste.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Green Pioneer Rampur - Dóza obdélníková set velká + malá  - praktická souprava na oběd i svačinu. 100% bez plastu, potěší tak každou zero waste i non toxic domácnost. Krabičky lze použít spolu, nebo samostatně. Jsou vyrobené ze zdravotně nezávadných materiálů, vhodné pro přenos i skladování jídla. Nemění jeho chuť ani nechytají jeho vůni či barvu jako běžné toxické plastové boxy. A můžou do myčky!

  • Obsahuje 2 ks dóz o objemu 700 a 200 ml
  • Vyrobeno z potravinářské oceli
  • Neobsahuje olovo, ftaláty ani BPA

Dózy Slice of Green jsou ideální na přenos a skladování potravin. Jsou vyrobeny ze speciální nerezové potravinářské oceli 201 a mají praktické a komfortní zpracování. Dózy jsou vhodné pro přenos i skladování většiny jídel. Dózy záměrně nemají žádné plastové těsnění, a proto při přenosu velmi tekutých potravin (polévka…) může dojít k vytečení. Možno mýt v myčce.

Nerezová ocel je netoxická a nechytá vůně jídel. Tyto praktické dózy navíc neobsahují olovo, ftaláty ani BPA.

Vyrobeno v Indii ve výrobě, která dodržuje kvalitativní, zdravotní a bezpečnostní standardy ISO:9001:2008 a ISO:18001:2007
 

  • Materiál: nerezová ocel
  • Rozměry malá dóza: 6 x 12 x 3,5 cm / 200 ml
  • Rozměry velká dóza: 13 x 18 x 4 cm / 700 ml
  • Váha: 445 g
Green Pioneer je malá rodinná anglická firma. Jejich výrobky značky A Slice of Green byly vyvinuty pro lidi, kterým záleží na dopadu jejich života na životním prostředí a omezení používání jednorázových výrobků. Green Pioneer dokazuje, že výrobky mohou být ekologické, praktické, trvanlivé a to vše za rozumnou cenu.

Všechny výrobky A Slice of Green jsou samozřejmě zdravotně nezávadné, neobsahuji ftaláty, olovo a BPA.


 
Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krabičky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: