Pokud budou v letních dnech vysoké teploty, nebudeme moci odesílat zásilky v níž jsou produkty citlivé na teplo. Moc děkujeme za pochopení.

Mikroveda M33+KIDS Mikrobiotické ústní kapky máta pro děti 50 ml

Značka: MikroVeda
550 Kč
Skladem

Komplexní BIO fermentovaný roztok pečlivě vyvinutý pro vyvážený mikrobiom dětí. Bez aditiv, GMO, netvoří histamin. S praktickou dávkovací pipetou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mikroveda M33+KIDS Mikrobiotické ústní kapky pro děti 50 ml mikrobiotické kvašení pro děti ve skleněné láhvi s praktickou pipetou. Mikrobiotický ferment upravený přímo pro děti. Komplex živých mikroorganismů obsahuje dobré bakterie a enzymy, které pečují o sliznice zcela přirozeným způsobem.

  • obzvláště stabilní, po otevření lze uchovávat po dobu 6 týdnů, i když není v chladu.
  • fermentováno 34 osvědčenými kulturami z MikroVedy
  • organické, raw, veganské, netvořící histamin
  • 100% přírodní složky
  • bez aditiv, GMO, syntetických přísad
  • žádné dříve lyofilizované kultury
  • zvláště dobře snášené (doporučují se od doby podávání pevné stravy)
  • obzvláště šetrná výroba a filtrace

 

Některé typy bakterií (např. Streptococcus mutans) jsou zodpovědné za různá onemocnění v ústní dutině a lze je vytěsnit příjmem prospěšných mikroorganismů, které podporují ústní mikrobiom. Obsazují sliznici ústní dutiny, zuby a jazyk a pozitivně ovlivňují mikroflóru. Zdravá bakteriální flóra v ústech také zabraňuje plísním žijícím v ústní dutině, jako jsou kvasinky Candida, aby způsobovaly problémy. Stejně tak přípravek MikroVeda M33+ Kids po nakapání do úst smáčí sliznice hrdla a může tam rovněž vytlačit patogenní (choroby způsobující) bakterie.

Kvašení: voda, cukr a mikroorganismy.
Během kvašení je cukr zcela spotřebován mikroorganismy a přeměněn na kyselinu mléčnou, konečný produkt je bez cukru.

Pro kvašení je naprosto typické a kvalitu podporuje, pokud se na povrchu kvasu vytvořily bílé dobré vločky kvasinek. Můžete je jednoduše protřepat pod sebou a vychutnat si je, nebo pokud nemáte rádi kvasinky, odfiltrujte je pomocí čajového sítka, jak máte rádi. Ne všechny kvasinky jsou totiž stejné.
Mikroorganismy a přírodní kvasinky vstupují během procesu kvašení do důležité symbiózy, která má pozitivní vliv na organismus a metabolismus. Jen tak mohou mikroorganismy tvořit cenné enzymy a vitamíny, které tělo potřebuje pro důležité metabolické procesy a udržení imunitního systému.

Kvašené s mátou peprnou
Pro jemnou, měkkou chuť a dobrý pocit v ústech.

Máta peprná obsahuje silice, třísloviny, flavonoidy, hořké látky, karotenoidy a minerální látky. I fermentovaná má protizánětlivý, obranyschopný, antioxidační a chladivý účinek. Antibakteriální účinek nemá negativní vliv na prostředí tvořené našimi mikroorganismy MikroVeda.

Reishi / Ling Zhi a mouka z hroznových jader (obsahuje OPC).
(Lesklokorka lesklá): Posílení a aktivace imunitního systému, adaptogenní účinek: inhibice uvolňování histaminu, tlumení zánětů a alergií, ochrana jater, snížení krevního tlaku a potlačení syntézy cholesterolu.

Koordinovaný komplex mikroorganismů MikroVeda ve stabilním kapalném prostředí
Speciálně kultivovaný komplex mikroorganismů pro MikroVeda M33+ Kids se skládá z živých, množivých kmenů mikroorganismů, které obsahují jak fermentačně aktivní mikroorganismy a probiotické bakterie, tak i další cenné složky, které přispívají základními prvky do mikrobiálního společenství. Řízení kvality je vždy laboratorní. Výrobky MikroVeda jsou vyráběny přísně podle německých hygienických norem (certifikát HACPP).

Fermentováno osvědčeným komplexem mikroorganismů MikroVeda:

Bacillus subtilis, Bifidobacterium animalis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium lactis, Enterococcus faecium, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus amylolyticus, Lactobacillus amylovorus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei 01, Lactobacillus casei 02, Lactobacillus casei 03, Lactobacillus crispatus, Lactobacillus delbrueckii, Lactobacillus farraginis, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus gasseri, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus johnsonii, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus parafarraginis, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus salivarius, Lactobacillus zeae, Lactobacillus diacetylactis, Lactobacillus lactis, Rhodopseudomonas palustris, Saccharomyces cerevisiae, Streptococcus thermophilus.

Plně přírodní
Bez  umělých přísad. Zvláštní důraz na to, že proces probíhá celostně přírodním způsobem v rámci vícestupňové a obzvláště šetrné fermentace. Důležité esence cíleně zušlechtěné až do ročního rozsahu. Všechny "vedlejší produkty" obsažené v přípravcích, jako jsou enzymy, vitaminy, mastné kyseliny s krátkým řetězcem a aminokyseliny, vznikají během fermentace a jsou přírodního původu. Vznikají v důsledku metabolismu obsažených mikroorganismů v interakci se surovinami, přirozeně z ekologického pěstování.


Výživové hodnoty na aplikaci (1 ml)

Kalorická hodnota 0,3 kJ / 0,1 kcal, bílkoviny 0,0 g, sacharidy < 0,02 g (z toho cukr < 0,01 g), vláknina < 0,01 g, tuky 0,0 g (z toho nasycené 0,0 g), sůl 0,0 g.

Doporučené dávkování: Denně 6 kapek pipetou (celkem 50 denních dávek) před jídlem nebo mezi jídly do úst.

Vhodné pro děti od doby, kdy začnou přijímat pevnou stravu.

Optimalizujte hygienu dítěte na kritických místech pomocí M33+ Kids, např. po mytí rukou na veřejných místech nebo na pokožce zvláště namáhaných míst v každodenním životě několika kapkami do dlaní.

 

Osvědčené tipy pro uživatele
Obsahuje praktickou pipetu pro přesné nanášení nebo dávkování.
Přípravek M33+ Kids má mimořádně všestranný a odolný komplex mikroorganismů. Ústa a nos jsou stejně propojeny přes krk - anatomicky řečeno. Výměnu bakterií v těle je třeba vždy posuzovat komplexně. Přírodní komplex proto může být prospěšný nejen pro sliznice úst, ale můžete jej bez problémů používat i pro nosní flóru.


V případě akutních problémů se střevní flórou: Lze kombinovat výrobky MikroVeda LIFE nebo MikroVeda LIFE PUR jako dvouměsíční kúru a současně M33+Kids zařadit do každodenní péče o ústní dutinu. Nedochází k žádným nežádoucím interakcím.


M33+ Kids vydrží přibližně 6 týdnů, v závislosti na vašich potřebách.

UPOZORNĚNÍ:
Aby nedošlo ke kontaminaci, nelijte ani nepijte přímo z lahvičky.
Případné bílé částice kvasinek, které se mohou objevit na povrchu, nemají vliv na kvalitu tohoto výrobku, naopak, nyní viditelné částice kvasinek jsou ve skutečnosti prospěšné.

 

Před otevřením skladujte na suchém a tmavém místě při maximální pokojové teplotě. Po otevření skladujte na suchém, tmavém a chladném místě; spotřebujte do 6 týdnů po otevření.

Doplněk stravy.

Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

Nepřekračujte doporučené dávkování.

Ukládejte mimo dosah dětí.

Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Výrobce může bez upozornění změnit složení nebo dávkování. Vždy je potřeba řídit se aktuálními informacemi na výrobku.

Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené organizací SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: