Mikroveda PUR (fermentované enzymy) 500 ml

Značka: MikroVeda
588 Kč
Skladem

Jedinečný BIO fermentovaný nápoj s 33 hodnotnými kmeny fermentačních a probiotických mikroorganismů pro zdravá střeva a silnou imunitu. Bez GMO, laktózy a lepku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mikroveda PUR (fermentované enzymy) 500 ml BIO fermentovaný nápoj s unikátním obsahem 33 hodnotných kmenů fermentačních a probiotických mikroorganismů. Vegan, bez GMO, lepku, laktózy, konzervačních látek a umělých příchutí.

Vlastnosti produktu MikroVeda Pur:

 • Podporují rozvoj a udržování zdravé střevní flóry.
 • Nápoj je fermentovaný 33 hodnotnými kmeny fermentačních a probiotických mikroorganismů.
 • Skládá se ze 100% přírodních surovin.
 • Certifikovaný organický produkt (DE ÖKO-037).
 • Bez GMO - mikroorganismy byly původně získány z přírody v kultuře; žádné geneticky modifikované mikroorganismy.
 • Mikroorganismy se dokáží aktivně chránit před žaludeční kyselinou.
 • Vhodný pro veganskou výživu.
 • Jemná, kyselá chuť.
 • Bez laktózy a lepku.
 • Neobsahuje konzervační látky a žádné syntetické příchutě.
 • Fermentované bez octa.
 • Kvašení probíhá pomalu, šetrně a v několika fázích po mnoho týdnů, čímž se dosahuje vysoká kvalita produktu.
 • Certifikovaný výrobce (včetně hygieny), laboratorní testované řízení kvality.

Doporučené dávkování

Užívejte 1-krát denně 25 ml nebo 3-krát denně 8 ml neředěné nebo s neperlivou vodou. Začněte s nízkými dávkami asi 10 ml denně a podle potřeby zvyšujte až do doporučené denní dávky. Doporučujeme užít těsně před jídlem. Dávkování pro děti od 3 let 1 x denně 8 ml. Balení 0,5 l vystačí podle potřeby na asi 2-3 týdny.

Skladování: Před prvním otevřením skladujte při pokojové teplotě. Po otevření skladujte v suchu, temnu a chladu při teplotě + 7 °C. Po otevření se doplněk může používat přibližně 5 týdnů. Uchovávejte láhev ve svislé poloze a nepijte přímo z láhve. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Složení: Voda, melasa z organického cukru z organické cukrové třtiny * (melasu a cukr během fermentačního procesu konzumují mikroorganismy a přeměňují ji na kyselinu mléčnou.), Mouka z hroznových jader (OPC) *, Ling Zhi (Reishi) *, mikroorganismy, probiotické mikroorganismy. * Z kontrolovaného organického pěstování.

Složky a mikroorganismy jsou speciálně navrženy tak, aby pomohly vybudovat prospěšný mikrobiom ve střevě, a proto mohou podporovat rozvoj a udržování zdravé střevní flóry.

Obsažené mikroorganismy

Bacillus subtilis, Bifidobacterium animalis, B. bifidum, B. breve, B. longum, B. infantis, B. lactis, E. faecium, Lactobacillus. acidophilus, L. amylolyticus, L. amylovorus, L. bulgaricus, L. casei 01, L. casei 02, L. casei 03, L. crispatus, L. delbrueckii, L. farraginis, L. fermentum, L. Gasser, L . helveticus, L. johnsonii, L. paracasei, L. parafarraginis, L. plantarum, L. reuteri, L. rhamnosus, L. salivarius, L. zeae, L. diacetylactis, L. lactis, Saccharomyces cerevisae, Streptococcus thermophilus.

Obsažené bakteriální kultury v 25 ml, přibližně 2,5 x 109 kmenů **, Reishi (Ganoderma lucidum) * 8 mg, mouka z hroznových jader * 8 mg.

** MikroVeda LIFE PUR je přírodně fermentovaný produkt, počet buněk může kolísat.

* Z kontrolovaného organického pěstování

Upozornění:

Láhev po každém použití trochu stiskněte, aby se z lahve dostalo co nejvíce kyslíku. Pokud láhev při otevření zasyčí, je to znamení, že se vytvořil oxid uhličitý. To nesnižuje kvalitu a trvanlivost. Žádné bílé částice droždí, které se objeví, nemají vliv na kvalitu tohoto produktu. Po otevření je produkt Mikroveda Life Pur možné používat až 6 týdnů.

Doplněk stravy.

Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

Nepřekračujte doporučené dávkování.

Ukládejte mimo dosah dětí.

Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Po otevření uchovávejte v lednici, tím se zpomalí proces fermentace.

Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.


Všechny naše produkty jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: