I když eshop vylepšujeme, Vaše objednávky přijímáme a pečlivě na nich pracujeme. Moc děkujeme :-).

Kvitok Toaletní parfém (Eau de Parfum) SENSES - Fruity 30ml

Značka: Kvitok
525 Kč

Zvolte variantu

Ovocné tóny broskve, maliny a černého rybízu v tomto 100% přírodním parfému podtrhují akcenty fialky, vanilky a karamelu. Probuďte letní atmosféru kdykoliv.

Detailní informace

30 ml
Skladem
525 Kč

Detailní popis produktu

Unikněte do světa fantazie a zábavy s hravou vůní kolekce Fruity! Svěží ovocné tóny 100% non toxic parfému pozvolně přecházejí do květinového srdce a doplňují tak vanilkový základ. Vůně Fruity podtrhuje optimismus a vyvolá skvělou letní náladu i během chladnějších dnů.

Nóty:

Hlava: Malina, Broskev, Anýz

Srdce: Černý rybíz, Malina, Fialka

Základ: Vanilka, Karamel

Použití:

Aplikujte toaletní parfém přímo na kůži (pulzní body těla) – krk, vnitřní zápěstí, vnitřní strana lokte, vnitřní strana kolena, za ušima... Nechte parfém vstřebat, netřete pokožku například zápěstím o zápěstí, teplo uvolňuje vonné složky rychleji a vytrvalost se snižuje.

Nepoužívejte na citlivou a podrážděnou pokožku. Zabraňte kontaktu s očima. V případě, že je zasáhnete, opláchněte oči velkým množstvím vody. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte
před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji vznícení.

Složení: 

Alkohol (78 % obj.), Aroma (směs 100% čistých parou destilovaných esenciálních olejů a přírodních aromatických látek z rostlinných surovin), Aqua, Triethyl Citrát (rostlinný ester citronu), *Citronellol

*přirozeně se vyskytující v esenciálních olejích

 

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: