Pokud budou v letních dnech vysoké teploty, nebudeme moci odesílat zásilky v níž jsou produkty citlivé na teplo. Moc děkujeme za pochopení.

Sagrada Madre VYKUŘOVACÍ KULIČKY PALO SANTO (8 KS)

Značka: Sagrada Madre
139 Kč
Skladem

100% přírodní vonné kuličky zajistí intenzivní vykuřovací efekt. Jsou ručně vyráběné v souladu s přírodou a jsou vhodné k navození pozitivní atmosféry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sagrada Madre VYKUŘOVACÍ KULIČKY PALO SANTO (8 KS) jsou ručně vyráběné v souladu s ekosystémem. Vonné kuličky zajistí intenzivní vykuřovací efekt. S úctou k posvátnosti stromů palo santo využívá namísto kácení pro výrobu svých produktů pouze spadené dřevo. Dřevo posvátného stromu palo santo má v Jižní Americe obrovský spirituální význam. V šamanské praxi je odpradávna využíváno k energetické očistě a zažehnání negativních energií. Toto vykuřovadlo vám pomůže vytvořit působivou atmosféru a hodí se pro ceremoniální použití. 

Značka Sagrada Madre se striktně drží výrobních postupů, při kterých nedochází k narušení ekosystému. Jako přírodní pojivo využívá ovocnou biomasu, kterou nakupuje u potravinářských firem, a dává tím nový život odpadnímu materiálu.

Jako základ vykuřovadel Sagrada Madre slouží sušina z jablek a hrušek, která zůstává jako odpadní produkt v továrnách na výrobu ovocných šťáv. Během procesu upcyklace se tak ovocná biomasa sušením na slunci přeměňuje na ekologickou surovinu s neutrálním aromatem. Více než 100 tun ovocné dužiny ročně je opětovně využito jako přírodní pojivo pro vonné tyčinky a vykuřovací předměty.

Sagrada Madre se drží závazku svojí činností přispívat k zelenější budoucnosti lidstva. Proto se snaží minimalizovat ekologickou stopu během každého kroku ve výrobním procesu.

S úctou k posvátnosti stromů palo santo využívá namísto kácení pro výrobu svých produktů pouze spadené dřevo.

Firma také spolupracuje s původními komunitami v Peru a Argentině v rámci iniciativy Palo Santo Reforestation Project na výsadbě stromů palo santo. Zapojuje se do boje proti odlesňování tím, že zprostředkovává vysazení většího množství stromů, než bylo použito k výrobě jejich produktů.

Použití: Zapalte vonnou kuličku ve vykuřovací misce, sfoukněte plamen a nechte doutnat. Zapalujte pouze v dobře větraném, otevřeném prostoru. Uchovávejte zapálenou kuličku mimo dosah hořlavých materiálů. V těhotenství používejte s opatrností. Pouze k vnějšímu použití.

Složení: Palo Santo, přírodní uhlí, sůl, přírodní pojidlo.

Balení:  8 kuliček

UPOZORNĚNÍ:

Zapalujte pouze v dobře větraném, otevřeném prostoru.

Uchovávejte zapálenou kuličku mimo dosah hořlavých materiálů.

Uchovávejte mimo dosah dětí, na chladném místě.

V těhotenství používejte s opatrností.

Pouze k vnějšímu použití.

Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: