Z důvodu vysokých teplot nemůžeme v pátek předávat zásilky do přepravy, aby nezůstaly přes víkend na depu v nehlídané teplotě. Děkujeme za pochopení.

PRACÍ PRÁŠEK NON TOXIC

PRACÍ PRÁŠEK 

INGREDIENCE: 

1 kg uhličitanu sodného (soda na praní)

100 g mýdla nebo mýdlových vloček

Nastrouháme mýdlo nebo použijeme mýdlové vločky. Ve větší skleněné nádobě smícháme uhličitan sodný (soda na praní) a nastrouhané mýdlo a je prací prášek hotov. K domácímu pracímu prášku nečicháme, protože při vdechnutí sody může dojít k podráždění sliznice. Tento prací prášek je možné použít na barevné i černé prádlo. Pokud je prací prášek určený na bílé prádlo je možné přidat k vyráběnému množství 500g perkarbonátu sodného. Dávkování je 1 až 3 polévkové lžíce na 1 várku prádla, podle zašpiněnosti vložit přímo do bubnu pračky. Prací prášek uchovávejte v uzavíratelné nádobě. Pokud zakoupíte prací vločky s citrátem, není již nutné přidávat uhličitan sodný a jen hrst mýdlových vloček vložit přímo do bubnu pračky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení