Pokud budou v letních dnech vysoké teploty, nebudeme moci odesílat zásilky v níž jsou produkty citlivé na teplo. Moc děkujeme za pochopení.

Termoska Klean Kanteen TKPro 16oz - 0,5 l

Značka: Klean Kanteen
1 430 Kč

Zvolte variantu

Eko lahev z potravinářské nerezové oceli nemění chuť nápoje a speciální dvojitá izolace udrží jeho teplotu po několik hodin. Dostupná ve několika designech.

Detailní informace

brushed stainless
na objednání do 2dnů
1 430 Kč
black
na objednání do 2dnů
1 430 Kč
Fairway
na objednání do 2dnů
1 430 Kč
Tofu
na objednání do 2dnů
1 430 Kč

Detailní popis produktu

Termoska Klean Kanteen TKPro 16oz - 0,5 l je vysoce kvalitní lahev z potravinářské nerezové oceli do města nebo do přírody. Zdravá a k životnímu prostředí šetrná alternativa k plastovým a hliníkovým lahvím.

Tepelně izolovaná lahev Klean Kanteen TKPro představuje zdravou alternativu k polykarbonátovým a hliníkovým znovu použitelným lahvím. Neobsahuje žádné plastové součástky, ftaláty, olovo, BPA nebo jiné toxické či nebezpečné látky. Lahev je vyrobena pouze z vysoce kvalitní potravinářské nerezové oceli. 100 % nerezový vnitřek s elektroleštěným povrchem je zdravotně zcela nezávadná a nezachytává pachy či příchutě. Bez ohledu na to, kolikrát je naplněná, nebo co do ní nalijete, udržuje tato láhev ničím nezkreslenou chuť nápoje. Nemá žádné ostré hrany, na zaoblených stěnách se neusazuje špína ani bakterie. Velmi snadno se čistí a je vhodná i do myčky.

Lahev disponuje konstrukcí s dvojitou stěnou a vakuovou izolací, takže udrží obsah teplý více než 38 hodin, studený dokonce více než 100 hodin. Z hrdla o průměru 44 mm se snadno pije, zároveň je dostatečně velké na kostky ledu nebo pro použití kartáče při čištění. Součástí lahve je integrovaný nerezový kalíšek s dvojitou stěnou (víčko), který nepálí ani nestudí v rukou, ani když je naplněn horkým, respektive studeným nápojem
Lahev se pohodlně se vejde do naprosté většiny držáků na pití v autech i dětských kočárcích a podobně.

Specifikace:

  • objem: 0,5 litr (16 oz)
  • průměr hrdla: 44 mm

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: