Pokud budou v letních dnech vysoké teploty, nebudeme moci odesílat zásilky v níž jsou produkty citlivé na teplo. Moc děkujeme za pochopení.

Trime Kids Vitamin D3 30 ml

Značka: Trime
299 Kč
Skladem

Kvalitní a čistý zdroj skvěle vstřebatelného vitamínu D3 pro děti již od 6 měsíců. Z rostlinného zdroje, velmi šetrný k zažívacímu traktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trime Kids Kids Vitamin D3 30 ml čistě rostlinného původu z řas je vhodný pro nejmenší děti od 6 měsíců. Vitamin D přispívá k udržení zdravého imunitního systému a k udržení normální činnosti svalů, normální funkci zubů a společně s vitamínem K2 potom přispívají i k udržení normálního stavu kostí.

 

Vitamín D patří mezi často deficitní nutrienty a jeho dostatek je pro dětské zdraví zasádní. Vitamín D pomáhá budovat zdravé zuby a kosti, předchází rozvoji křivice a udržuje správnou funkci imunitního systému

 • 4 kapky = 400 IU (10 μg) vitamínu D3 
 • celkem 240 denních dávek
 • Vitamín D3 extrahovaný z řasy Algae
 • rozmícháno v bio MCT kokosovém oleji
 • neobsahuje žádné zbytkové pesticidy ani jiné kontaminanty
 • bez GMO, lepku, želatiny, karagenanu
 

Klíčové ingredience

Vitamín D3 extrahovaný z mořských řas

Vitamín D je pro naše zdraví esenciální. Náš produkt obsahuje pro tělo velmi dobře využitelnou formu vitamínu D, cholekalciferol, získanou z čistě rostlinného zdroje - geneticky nemodifikované řasy Algae. Celý výrobní proces je pod maximální kontrolou kvality a čistoty, bez použití pesticidů nebo jiných kontaminujících látek.

Bio MCT kokosový olej

Extrakt z kokosového oleje bohatého na mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem, zejména kyselinu kaprylovou a kaprinovou. Díky tomu, že má neutrální chuť i aroma se často používá jako nosič, který navíc nejen zvyšuje vstřebatelnost vitamínu D3, ale současně přispívá ke stabilitě produktu. K výrobě MCT oleje používáme kokosové ořechy s garantovaným původem a EU Organic certifikací.

Vitamín D je pro lidské tělo nepostradatelný, přesto v důsledku moderního životního stylu často deficitní. Jeho syntéza ze slunce je navíc v našich geografických šířkách možná pouze od května do září, a to zhruba od 10 do 15 hodin. Vitamín D reguluje vstřebávání vápníku a fosforu, čímž ovlivňuje zdraví kostí a zubů. Významně přispívá k normální činnosti svalů a podporuje funkci imunitního systému. Získáváme jej extrakcí z geneticky nemodifikované mořské řasy Algae.

Trime Kids Kids Vitamin D3

 • Vysoká vstřebatelnost
 • Extrakce z mikrořas
 • Čisté složení
 • Bez zbytečné chemie
 • Šetrný k zažívacímu traktu
 • Pravidelná kontrola kvality testována nezávislými laboratořemi

 

Doporučené dávkování: Užívejte 4 kapky denně s jídlem.

Dávek v balení: 240 

Množství v dávce % Denní hodnoty
Vitamín D3 10 μg / 400 IU 200 %
 
Složení: bio MCT kokosový olej, cholekalciferol, přírodní antioxidant: extrakt s vysokým obsahem tokoferolů 

Alergeny: Neobsahuje alergeny 

Dodavatel: Trime s.r.o., Národní 135/14, Nové Město, 110 00 Praha 1, ČR
 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy.

Vhodné pro děti od 6 měsíců.

Uchovávejte v chladu (do 24 °C)

Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

Nepřekračujte doporučené dávkování.

Ukládejte mimo dosah dětí.

Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: