Swanson Luteolin Complex 100 mg 30 kapslí

Značka: Swanson
354 Kč
Momentálně nedostupné

Flavonoid Luteolin je přítomný v mnoha druzích ovoce, zeleniny a léčivých bylin. Pomáhá udržovat zdravou paměť a kognitivní funkce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Swanson Luteolin Complex 100 mg 30 kapslí obsahuje flavonoidy Luteolin a Rutin, které brání proti kognitivnímu poklesu souvisejícímu s věkem, pomáhají udržovat zdravou paměť a kognitivní funkce.

  • Podporuje zdravou funkci mozku

Flavonoidy (nebo bioflavonoidy) jsou živiny rostlinného původu, které obsahují některé z nejběžnějších prvků v lidské stravě. Na světě existuje více než 4 000 různých flavonoidů a luteolin je jedním z nejrozšířenějších flavonoidů ze všech. Nachází se v široké škále ovoce, zeleniny a bylinek, včetně celeru, artyčoku, tymiánu, citrusových plodů a dalších. Luteolin se nyní má stát „flavonoidem budoucnosti“ díky rychle rostoucímu množství důkazů (dosud více než 2 000 publikovaných studií), které naznačují velké potenciální přínosy pro zdraví lidského mozku, kognitivní funkce a dlouhověkost.

Velká část výzkumu luteolinu naznačuje biologické přínosy tak zásadní pro lidské zdraví a pohodu, že účinky lze aplikovat na širokou škálu běžných zdravotních problémů v každé fázi života. Například funkce mitochondrií (energetické centrum každé buňky) nebo spíše jejich pokles je považován za primární příčinu stárnutí. Tato „mitochondriální teorie stárnutí“ je úzce spjata s „teorií volných radikálů“ v tom, že volné radikály jsou produkovány v buňkách funkcí mitochondrie produkující energii. Řada zpráv naznačuje, že luteolin může bránit proti mitochondriálnímu stárnutí aktivací těchto buněčných antioxidantů.

Mozek je však stále nejvíce vzrušující oblastí výzkumu luteolinu. Podle studií může luteolin pomáhat snižovat hladiny amyloidních proteinů a zároveň chránit mitochondrie před volnými radikály, což z něj činí jedinečný, mnohostranný produkt pro kognitivní výživu a podporu.

Denní dávka obsahuje: hmot./ 1 kapsle:

Luteolin 50 mg, Rutin 50 mg, rýžové otruby, hypromelóza (rostlinná kapsle), palmitát vápenatý, oxid křemičitý.

Dávkování: 1 kapsle denně s vodou.

Výrobce: Swanson Health Products P.O. Box 2803 Fargo, 58108 USA

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy.

Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C

Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

Není určeno pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy.

Nepřekračujte doporučené dávkování.

Ukládejte mimo dosah dětí.

Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené organizací SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: