BrainMax Pure Datle Deglet Nour sušené BIO, vypeckované, 250 g

Značka: BrainMax
79 Kč
Skladem

Skvělá BIO potravina, kterou můžete použít do Raw pokrmů, do kaší, doslazovat s nimi smoothie nebo dezerty. Datle jsou zdrojem minerálů a energie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BrainMax Pure Datle Deglet Nour sušené BIO, vypeckované, 250 g jsou přírodním zdrojem energie. Odrůdě Deglet Nour je právem přezdíváno "královna všech datlí". Tyto datle jsou plné minerálů a vitamínů skupiny A, B a navíc mají výbornou sladkou chuť a šťavnatou konzistenci.

Datle Deglet Nour je odrůda, která se pěstuje již 5000 let a na Blízkém východě se používá jako surovina do hlavních jídel. Má podlouhlý tvar a marcipánovo karamelovou chuť.

Datle jsou oblíbené mezi sportovci a všemi, kteří potřebují rychle dobít energii. BrainMax Pure datle Deglet Nour jsou vypeckované a v BIO kvalitě, to znamená, že neobsahují žádné pesticidy ani jiné škodlivé látky. Jsou pěstované v ekologickém trvale udržitelném zemědělství v souladu s přírodou.

  • Zdroj přírodní energie
  • Zdroj vitamínů a minerálů
  • Mají vysoký obsah nerozpustné vlákniny
  • 100% BIO, RAW, VEGAN
  • Země původu: Tunisko

Datlovník je jeden z nejstarších pěstovaných stromů na světě a kromě sladkých plodů byl Datlovník oblíbeným zahradním stromem. Dnes se datlovník pěstuje v mnoha tropických a subtropických oblastech po celém světě a datle jsou součástí východní kuchyně, kde se přidávají k dušenému masu, do smoothies nebo k výrobě datlového cukru, který je vhodným alternativním sladidlem. Čerstvé datle jsou malé a jejich barva je červená až po jasně žlutou.Tato data jsou Deglet Noor Dates, odrůda známá svou světle jantarovou barvou a sladkou medovou chutí. Datle Deglet Nour můžou pocházet z Alžírska, Libye, Tunisu

Datle podporují zdraví kostí, pomáhají regulovat hladinu cholesterolu v krvi, zlepšují trávení. Jsou výborné při deficitu minerálních látek jako je například anémie. Obsahují velký podíl železa, hořčíku, draslíku a mědi. Obsah draslíku je důležitý pro zdraví našeho srdce a ve 100g najdeme přes 600 mg draslíku. Kombinace hořčíku a mědi, které najdeme v datlích podporuje zdraví našich kostí. Dále jsou datle přirozeným zdrojem vitamínu A, B a mají nezanedbatelné množství vlákniny. Jeden šálek datlí obsahuje 11,8 gramů vlákniny.  BrainMax Pure datle jsou pěstované v ekologickém trvale udržitelném zemědělství v souladu s přírodou.

  • Datle jsou nabité minerály jako je draslík, hořčík, ale i železo a měď.
  • Bohatý zdroj energie se schovává jen za pár kusy datlí. Oblíbená svačina mezi sportovci a fyzicky aktivními lidmi.
  • V datlích je obsaženo nezanedbatelné množství vlákniny, která pomáhá při poruchách trávení.

Složení: 100% BIO datle Deglet Nour

Původ: Tunisko

Skladování: V suchu, v uzavřeném obalu.

Hmotnost: 250 g

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čokolády a pochutiny
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: