Pokud budou v letních dnech vysoké teploty, nebudeme moci odesílat zásilky v níž jsou produkty citlivé na teplo. Moc děkujeme za pochopení.

BrainMax Pure Lyofilizované višně, BIO, 45 g

Značka: BrainMax
89 Kč
Skladem

Speciálně sušené ovoce si zachová chuť a všechny vitamíny. Je bez lepku, bio a vhodné pro vegany. Višně obsahují látky, které pomáhají s tvorbou melatoninu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BrainMax Pure Lyofilizované višně, BIO, 45 g mají kyselou chuť, protože obsahují mnoho vitamínu C, dále také betakaroten, antokyany a látky podporují trávicí procesy. Díky šetrnému sušení mrazem si višně uchovávají chuť, barvu, vůni i zdraví prospěšné látky. Plody neobsahují škodlivou chemii (pesticidy, dusičnany), protože jsou produktem ekologického zemědělství, kde je používání chemie zakázáno. 

 

Doporučení: S lyofilizovaným ovocem a zeleninou pracujeme za speciálních podmínek. Lyofilizované produkty by neměly být vystaveny více než 40% vlhkosti. Proto doporučujeme lyofilizované ovoce a zeleninu buď ihned zkonzumovat nebo uzavřít do vzduchotěsné nádoby, která nepropustí vlhkost ani světlo.

BIO původ pro vyšší dávku vitamínů bez chemie 

Svěží kyselá chuť je zárukou vysoké dávky vitamínu C. Obsahují také vitamín B či jód, vápník, železo a draslík. Vybrali jsme pro vás višně sušené mrazem v BIO kvalitě, které neobsahují chemii (pesticidy, těžké kovy), neboť jsou vypěstovány v ekologickém zemědělství.

Chuť čerstvých višní díky lyofilizaci

Lyofilizace je šetrný způsob sušení ovoce mrazem, kdy dochází k odstranění veškeré vody z plodů. Zůstává uchována chuť, barva i důležité vitamíny a minerály. Oproti sušenému ovoci chutnají lyofilizované plody jako čerstvé!

Složení: 100% BIO lyofilizované višně.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Další dobroty
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: