Pokud budou v letních dnech vysoké teploty, nebudeme moci odesílat zásilky v níž jsou produkty citlivé na teplo. Moc děkujeme za pochopení.

Goodie Přírodní repelent - sprej proti hmyzu 100 ml

Značka: Goodie
315 Kč
Skladem

100% přírodní repelent vhodný i pro děti a miminka, který bez nebezpečných chemikálií účinně odpuzuje nepříjemný hmyz jako jsou komáři, mouchy a klíšťata.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Goodie Přírodní repelent - sprej proti hmyzu 100 ml je bezpečný, 100% non toxic přípravek účinně odpuzující komáry, pakomáry, klíšťata, mnoho druhů much a další obtěžující kousavý hmyz. Rostlinná molekula PMD ve složení je při odpuzování hmyzu totiž stejně (ne-li více) účinná jako syntetika. Nejnovější technologie výroby navíc zaručuje vysokou koncentraci repelentního extraktu bez nežádoucích dráždivých účinků. Maximálně šetrná recepturažádné pesticidy ani chemikálie.
Přírodní repelent je vhodný pro všechny dospělé i děti či miminka. Vyzkoušejte výsledek mnohaletého vývoje a výzkumu i vy! 

Účinky

Stejně jako vše živé i my vydáváme do okolí určité pachy a vůně. Hmyz je schopen tyto pachy zachytit, zaměřit a přibližovat se směrem k nám jako k potencionální potravě. Když se ale ošetříme jemnou vrstvou přírodního repelentního spreje, jsou „senzory“ hmyzu zmatené a vůně je odpudí natolik, že nemohou ani přistát a musí zvolit jiný zdroj potravy. 

Vlastnosti 

 • 100% přírodní složení na rostlinné bázi 
 • vysoce účinný
 • bez chemikálií
 • bez pesticidů
 • bezpečný i pro dlouhodobé používání
 • vhodný pro dospělé i děti
 • vysoká míra snášenlivosti i pro citlivější pokožku
 • minimální toxicita / průchodnost pokožkou
 • netestováno na zvířatech 
 • vegan 
 • non toxic 

PMD (p-menthan-3,8-diol) extrakt z esenciálních olejů je certifikován jako produkt přírodního původu společností ECOCERT. Samotná molekula PMD se v nízkých koncentracích přirozeně vyskytuje v přírodě, mimo jiné je také součástí mentolu. 

Koncentrovaný extrakt PMD je obrovským průlomem v oblasti surovin přírodního původu, nabízí možnost vytvářet produkty na rostlinné bázi, které jsou při odpuzování hmyzu stejně účinné jako chemie

Použití

Přírodní repelent Goodie je bezpečný s vysokou mírou snášenlivosti i pro citlivější pokožku. Při aplikaci na obličej je však nutné dbát toho, aby se nedostal do očí nebo citlivých oblastí pokožky, jako jsou rty a sliznice. Repelent je možné aplikovat opakovaně a dlouhodobě. Produkt má velmi nízkou toxicitu a také nízkou průchodnost pokožkou. Měl by být bezpečný pro použití i u malých dětí, nicméně doporučujeme u nejmenších dětí a miminek aplikovat repelent spíše na oblečení nebo lůžkoviny, namísto pokožky. 

Složení/INCI: Ethanolum, Cymbopogon Winterianus Oil, Fractionated, Hydrated, Cyclized, Demi aqua.

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima, rty a sliznicí. Dětem mladšího věku a miminkům aplikujte repelent na oblečení či lůžkoviny, namísto pokožky dítěte. Skladujte v chladu, temnu a suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením, teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení.

Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: