Pokud budou v letních dnech vysoké teploty, nebudeme moci odesílat zásilky v níž jsou produkty citlivé na teplo. Moc děkujeme za pochopení.

Green Pioneer Morri - nerezový box malý

Značka: Green Pioneer
195 Kč
Skladem

Malý box na potraviny o objemu 150 ml je ideální na skladování potravin, svačinku do kabelky i přenos mýdla. Vyroben 100% bez plastu. Zero waste.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Green Pioneer Morri - Dóza malá je 100% bez plastu a potěší tak každého zero waste nadšence. Krabičku lze použít jak k přenosu a skladování různých potravin, tak například i jako cestovní obal na mýdlo. Hodí se i jako vložený box do větších dóz Green Pioneer.

Je vyrobená ze zdravotně nezávadných materiálů, nemění chuť jídla ani nechytá jeho vůni či barvu jako běžné toxické plastové boxy. A může do myčky!

  • Dóza o objemu 150 ml
  • Ideální i na přenos mýdla
  • Vyrobeno z potravinářské oceli
  • Neobsahuje olovo, ftaláty ani BPA

Dózy Slice of Green jsou ideální na přenos a skladování potravin. Jsou vyrobeny ze speciální nerezové potravinářské oceli 201 a mají praktické a komfortní zpracování. Dózy jsou vhodné pro přenos i skladování většiny jídel. Dózy záměrně nemají žádné plastové těsnění, a proto při přenosu velmi tekutých potravin (polévka…) může dojít k vytečení. Možno mýt v myčce.

Nerezová ocel je netoxická a nechytá vůně jídel. Tyto praktické dózy navíc neobsahují olovo, ftaláty ani BPA.

Vyrobeno v Indii ve výrobě, která dodržuje kvalitativní, zdravotní a bezpečnostní standardy ISO:9001:2008 a ISO:18001:2007
 

  • Materiál: nerezová ocel
  • Rozměry: 10 x 4 x 5,5 cm
  • Obsah: 150 ml
  • Váha: 95 g
Green Pioneer je malá rodinná anglická firma. Jejich výrobky značky A Slice of Green byly vyvinuty pro lidi, kterým záleží na dopadu jejich života na životním prostředí a omezení používání jednorázových výrobků. Green Pioneer dokazuje, že výrobky mohou být ekologické, praktické, trvanlivé a to vše za rozumnou cenu.

Všechny výrobky A Slice of Green jsou samozřejmě zdravotně nezávadné, neobsahuji ftaláty, olovo a BPA.


 
Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: