Nordic Kings BIO evropský hovězí mix orgánů v grass-fed kvalitě v kapslích, 180 kapslí

Značka: Nordic Kings
998 Kč
Skladem

Mrazem sušený BIO mix hovězích orgánů v kapslích obsahuje pouze játra, srdce a ledvinky z hovězího dobytka z ekologického volného chovu ze Švédska. Top kvalita.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nordic Kings BIO evropský hovězí mix orgánů v grass-fed kvalitě v kapslích, 180 kapslí plných mrazem sušených jater, srdcí a ledvinek z hovězího dobytka pocházejícího z ekologického volného chovu ze Švédska.

Konzumace orgánového masa vychází z teorie "nose-to-tail", tedy, že by člověk neměl jíst pouze libové maso, ale všechno. K tomu patří i různé orgány jako jsou játra, srdce nebo ledvinky. Tyto orgány obsahují vitamíny, minerály a další živiny ve vysoké koncentraci a jedná se tedy o superpotravinu. Kapsle obsahující hovězí játra, srdce a ledvinky v kvalitě 100 % grass-fed : hovězí dobytek pasen pouze na trávě a v zimním období krmen siláží. Mrazem sušená hovězí játra, srdce a ledvinky v kapslích jsou BIO certifikovány a pocházejí z Švédska. Lyofilizace dovoluje zachovat množství vitamínů a dalších výživových látek, které nejsou tepelně stabilní. 

Orgánový mix v kapslích jsou určena zejména pro ty, kteří chtějí zmíněné orgány jíst, ale výrazná chuť nebo nezvyklá struktura jim to nedovoluje. Vhodné jsou též pro ty, kteří si chtějí dopřát tyto orgány denně, např. lidé na pouze živočišné dietě (carnivore diet).

Co obsahují orgány ve vysoké koncentraci?

  • Vitamin B12: Podporuje zdravou funkci mozku a tvorbu červených krvinek.
  • Vitamin A: Podporuje normální vidění, reprodukční orgány a ledviny, srdeční a imunitní funkce.
  • Měď: podporuje aktivaci enzymů, které pak napomáhají regulaci produkce energie, metabolismu železa a funkcí mozku.
  • Riboflavin - vitamín B2: Podporuje buněčný vývoj a funkci a pomáhá přeměnit potraviny na energii.
  • Kyselina listová - vitamín B9: Podporuje buněčný růst a tvorbu DNA.
  • Železo: Pomáhá přenášet kyslík v krvi (železo v játrech je krevní železo, druh nejsnadněji absorbovaný tělem).
  • Cholin: Podporuje vývoj mozku a funkci jater.
  • Koenzym Q10

 

Složení: 100% játra, srdce a ledvinky z BIO hovězího dobytka z volného chovu z Švédska, kapsle (celulóza).

Doporučenná denní dávka odpovídá přibližně 27 gramům syrových orgánů.

DÁVKOVÁNÍ:

Dospělí: začínat s jednou kapslí denně, mohou být užívány s jídlem nebo nápojem. Každé tři dny zvyšovat o jednu kapsli. Denní dávka může být zvýšena v případě potřeby nebo podle doporučení lékaře. Doporučenná denní dávka 6 kapslí.
Děti: začínat s ½ kapsle (kapsle mohou být otevřeny pro odsypán části obsahu). Vzhledem k výrazné chuti odsypaných orgánů doporučujeme promíchat s jinými potravinami (např. polévka, jogurt, kokosové mléko) Maximální dávka pro děti a citlivé jedince je 1 kapsle denně pokud lékař nestanoví jinak. 

Skladování: Uchovávejte na chladném, suchém místě.

Upozornění: Není určeno pro těhotné ženy.

Doplněk stravy. 

 
Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.
 
Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: