Pokud budou v letních dnech vysoké teploty, nebudeme moci odesílat zásilky v níž jsou produkty citlivé na teplo. Moc děkujeme za pochopení.

Now® Foods Echinacea (Třapatka), 400 mg, 100 rostlinných kapslí

Značka: Now® Foods
239 Kč
Skladem

Echinacea podporuje přirozenou obranyschopnost, zdravě fungující dýchací systém, správné fungování zejména horních dýchacích cest a normální funkci močových cest.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Now® Foods Echinacea (Třapatka), 400 mg, 100 rostlinných kapslí - třapatka nachová byla kdysi hojně využívána původními obyvateli Ameriky a nyní ji užívají miliony spotřebitelů po celém světě. Now® Foods Echinacea využívá celý kořen echinacey, který obsahuje všechny její přirozené složky v množství, které se vyskytuje v přírodě.

Třapatka nachová (Echinacea purpurea)  vyniká svými podpůrnými účinky na normální funkci dýchací soustavy (zejména horních cest dýchacích) a normální imunitu lidského těla

  • Extrakt z kořene Třapatky nachové.
  • Podporuje normální funkci dýchací soustavy.
  • Udržuje přirozenou obranyschopnost organismu.
  • Vhodné pro vegetariány a vegany.

Doporučené dávkování

Užívejte 2 kapsle 1 až 4 krát denně podle potřeby. Nepřetržitá vysoká spotřeba tohoto produktu po dobu delší než 2 týdny v měsíci se nedoporučuje.

Složení

Velikost dávky: 2 rostlinné kapsle
Balení obsahuje 100 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Sacharidy < 1 g 0,4%
Kořen třapatky (Echinacea purpurea) 400 mg ***
* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Další složky :

Kyselina stearová (rostlinná). Kapsle tvořena celulózou.
Neobsahuje kvasnice, pšenici, lepek, sóju, kukuřici, mléko, vejce, ryby, mořské plody nebo ořechy. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

 UPOZORNĚNÍ:

Echinaceu neužívejte u systémových autoimunitních onemocněních (lupus, roztroušená skleróza, revmatoidní artritida, aj.) a neužívejte ji také při alergii na rostliny čeledi hvězdicovitých (čekanka, heřmánek, sedmikráska, aj.) O užívání echinacey by se měli poradit s lékařem všichni, kdo užívají imunosupresiva, léky na srdce, alergici a vážně nemocní lidé, dále v těhotenství a při kojení.

Může docházet k přirozené změně barvy produktu.

Uchovávejte na suchém a chladném místě.

Doplněk stravy.

Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

Není určeno pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy.

Nepřekračujte doporučené dávkování.

Ukládejte mimo dosah dětí.

Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: