Nordic Kings Mrazem sušená BIO evropská hovězí slezina komplex v grass-fed kvalitě, 180 kapslí

Značka: Nordic Kings
998 Kč
Skladem

Superpotravina plná bílkovin, s obsahem 5x více hemového železa než hovězí játra. Unikátní peptidy stimulují imunitu a obranu proti bakteriálním infekcím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nordic Kings Mrazem sušená BIO evropská hovězí slezina komplex v grass-fed kvalitě, 180 kapslí superpotravina obsahují vitamíny, minerály a ostatní živiny ve vysoké koncentraci. Kapsle Nordic Kings obsahující hovězí slezinu a játra v kvalitě 100 % grass-fed: hovězí dobytek je pasen pouze na trávě a v zimním období krmen siláží. Mrazem sušená slezina a játra v kapslích jsou BIO certifikována a pochází ze Švédska. Lyofilizace dovoluje zachovat množství vitamínů, které nejsou tepelně stabilní.  

Slezina Nordic Kings v kapslích je určena zejména pro ty, kteří chtějí slezinu zařadit do svého jídelníčku, ale výrazná chuť nebo nezvyklá struktura jim to nedovoluje. Vhodné jsou též pro ty, kteří si chtějí dopřát slezinu denně.  

V čem je slezina unikátní? 

  • obsahuje bílkoviny, které jsou přítomny pouze ve slezině 
  • obsahuje hormon splenin, který ovlivňuje imunitu 
  • obsahuje 5x více hemového železa než hovězí játra 
  • obsahuje unikátní peptidy jako splenopentin a tuftsin – které stimulují imunitu 
  • podporuje imunitní systém a podílí se na obraně proti bakteriálním infekcím 

Složení: lyofilizovaná slezina (1800 mg+)*, lyofilizovaná játra (1200 mg+)* , kapsle (celulóza) 

* z ekologického hospodářství 
+ doporučená hodnota nebyla stanovena 

Jedna dávka 6 kapslí odpovídá přibližně 27 gramům čerstvých orgánů. 

Dávkování:

Dospělí: začínat s jednou kapslí denně, mohou být užívány s jídlem nebo nápojem. Každé tři dny zvyšovat o jednu kapsli. Denní dávka může být zvýšena v případě potřeby nebo podle doporučení lékaře. Doporučená denní dávka 6 kapslí. 

Děti: začínat s ½ kapsle (kapsle mohou být otevřeny pro odsypán části obsahu). Pokud jsou děti starší, tak vzhledem k výrazné chuti odsypaných ledvinek doporučujeme promíchat s jinými potravinami (např. polévka, jogurt, kokosové mléko) Maximální dávka pro děti a citlivé jedince je 1 kapsle denně pokud odborník nestanoví jinak.  

Upozornění

Doplněk stravy.

Skladujte na chladném, suchém místě. 

Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

Nepřekračujte doporučené dávkování.

Ukládejte mimo dosah dětí.

Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: