Pokud budou v letních dnech vysoké teploty, nebudeme moci odesílat zásilky v níž jsou produkty citlivé na teplo. Moc děkujeme za pochopení.

WoldoHealth Vitamín D3+K2 50ml

Značka: WoldoHealth
990 Kč
Skladem

Kombinace D3 a K2 MK7 v kapkách s vysokou koncentrací zaručuje velkou využitelnost pro tělo. Tyto vitamíny podporují imunitu, zdravé kosti, klouby, cévy i zuby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

WoldoHealth Vitamín D3+K2 50ml kombinuje vitamíny D3 a K2 MK7 v nejvíce využitelné formě. Tyto vitamíny hrají důležitou roli ve zdraví cév, kostí a zubů a podporují zdravou  imunitu. Při dlouhodobém užívání vitamínu D3 by se měl dodávat i vitamín K2. D3 totiž v těle vyvolává větší produkci proteinů, které mají zdravotní přínos. Proto je potřeba proteiny aktivovat pomocí vitamínu K2. Je doporučeno doplňovat vitamín D3 společně s vitamínem K2 a vápníkem. Fungují synergicky v procesu mineralizace kostí.

Kombinace vitaminu D3 vyrobeného z laolínu extrahovaného z ovčí vlny s patentovanou formou vitamínu K2 MK7 K2VITAL®DELTA od německé společnosti Kappa Bioscience. Tato forma vitamínu K2 se považuje za nejčistší a nejaktivnější formu vitamínu K2 a mezi její výhody patří lepší biologická dostupnost, vyšší aktivita v lidském těle a vyšší stabilita i při vysokých teplotách v porovnání s dalšími formami vitamínu K2. Tato patentovaná forma K2 MK7 K2VITAL®DELTA má také delší poločas rozpadu v těle, což zajišťuje její vyšší využitelnost. K tomu všemu pak přichází navíc tuk MCT z kokosové dužiny, který může synergii účinných látek doručit přesně tam, kam má, jelikož ke správnému vstřebávání potřebují právě tuk.

Vitamín D3

Pomáhá udržovat zdravé zuby
Stará se o správnou hladinu vápníku v krvi
Má vliv na zachování normální funkce svalů
Výrazně napomáhá imunitnímu systému
Hraje roli v dělení buněk
Přispívá k normální absorpci a využití vápníku a fosforu
Pomáhá udržovat lepší psychickou kondici v období nižšího slunečního záření


Vitamín K2 MK7

Pomáhá udržovat normální stav kostí
Podílí se na normální srážlivosti krve
Skvělá vstřebatelnost 99,7 %
Je skvělým pomocníkem vitamínu D3, kterému pomáhá zvýšit účinnost

SLOŽENÍ: MCT olej, Vitamín D3 (Cholecalciferol), Vitamín K2 (MK-7) all-trans Kappa K2VITAL®DELTAMCT olej, Vitamín D3 (Cholecalciferol), Vitamín K2 (MK-7) all-trans Kappa K2VITAL®DELTA

OBJEM: 50 ml ( cca 1800 kapek ) - dávka na 1800 dní

FORMA: Kapky

Vyrobeno a testováno ve farmaceutických podmínkách v Německu, z těch nejlepších surovin z celého světa. Neobsahuje žádná aditiva. Vhodné pro vegetariány.

OBSAH ÚČINNÝCH LÁTEK v 1 kapce:

VITAMÍN D: 25 μg 500% denní referenční hodnoty příjmu - ( 25 μg vitamínu D je 1000 I.E)

VITAMÍN K: 20 μg 26,7% denní referenční hodnoty příjmuTYP STRAVY: Vegetariánské

VŠEOBECNĚ DOPORUČENÉ DENNÍ DÁVKY: 0-11 měsíců: 400-600 IU denně (horní hranice u miminek do 6 měsíců je 1 000 IU, do 12ti měsíců 1 500 IU) 1-2 roky: 600 IU denně (horní hranice je 2 500 IU) 2-3 roky: 600-800 IU denně (horní hranice je 2 500 IU) 3-8 let: 1 000 IU denně (horní hranice je 3 000 IU) 8-18 let: 1 000-2000 IU denně (horní hranice je 4 000 IU) 18+ let: 1 000-3 000 IU denně (horní hranice je 4 000 IU) Těhotné a kojící ženy: 2 000+ IU denně (horní hranice je 4 000 IU) Doporučené dávkování na základě poslední studie a odborníků. Preventivní dávka tohoto vitamínu u štíhlejších lidí 5 000 I.E. denně. Preventivní dávka tohoto vitamínu u silnější lidí je 10 000 I.E. denně.

UPOZORNĚNÍ: 
Doplněk stravy.

Skladujte při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.


Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

Není určeno pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy.

Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: