Patch - Bambusové náplasti - Aloe Vera - široké (10 ks)

Značka: Patch
225 Kč
Skladem

Netoxické, velmi šetrné náplasti v béžové barvě. Velké čtverce a obdélníky hojící puchýře a drobné popáleniny jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Hypoalergenní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PATCH - BAMBUSOVÉ NÁPLASTI S ALOE VERA - ŠIROKÉ (10 KS) ve větších velikostech s aloe vera jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku. Náplasti můžete použít na jakýkoliv typ poranění. Speciálně se ale hodí na puchýře a drobné popáleniny.

Náplasti Patch jsou všechny vyrobeny z certifikovaných, 100% BIO bambusových vláken a speciálního hypoalergenního lepidla, Pressure Sensitive Adhesive (PSA), založeného na kombinaci přírodních minerálů a nanotechnologie. Díky němu perfektně drží, ale zároveň pokožku nedráždí. Náplasti jsou díky bambusovým vláknům krásně prodyšné a poranění se tak i rychleji hojí.

Bambus patří mezi takzvané suroviny budoucnosti. Jedná o udržitelný zdroj - velice rychle roste, je nenáročný na vodu i výživu a má multifunkční využití.
Výhody náplastí Patch

Gáza náplastí je obohacena sušeným extraktem z aloe vera. Tato rostlina je známá pro své hojivé a zklidňující účinky. Obsahuje totiž dvě silné přírodní sloučeniny - polysacharidy a glykoproteiny, které pomáhají při hojení ran.

Složení náplastí je vhodné i pro vegany (v některých typech lepidel se totiž mohou nacházet živočišné složky).

V balení najdete

Balení obsahuje 10 kusů náplastí v béžové barvě.

5 x velké čtverce (70 mm x 70 mm)

5 x velké obdélníky (70 mm x 50 mm)

 

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní lékárnička
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: