BrainMax Pure Lyofilizovaný ananas, kousky, BIO 45 g

Značka: BrainMax
89 Kč
Skladem

Mrazem sušené ovoce si zachovává chuť a hlavně všechny živiny. Ananas obsahuje enzym bromelain, který pomáhá trávit bílkoviny a podporuje vstřebávání živin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BrainMax Pure Lyofilizovaný ananas, kousky, BIO 45 g je mrazem sušené tropické ovoce, které je známé pro svůj vysoký obsah vlákniny a také celé řady vitamínů jako je vitamín A, C, kyseliny listové, vápníku a manganu. Jednou z klíčových živin ananasu je bromelain. Enzym, který pomáhá trávit bílkoviny a podporuje vstřebávání živin do krve.

 

Doporučení: S lyofilizovaným ovocem a zeleninou pracujeme za speciálních podmínek. Lyofilizované produkty by neměly být vystaveny více než 40% vlhkosti. Proto doporučujeme lyofilizované ovoce a zeleninu buď ihned zkonzumovat nebo uzavřít do vzduchotěsné nádoby, která nepropustí vlhkost ani světlo.

BIO původ pro vyšší dávku vitamínů bez chemie

Ananas vyniká množstvím vitamínu A, C, který má přímý vliv na imunitní systém těla a také je zdrojem kyseliny listové, vápníku nebo také manganu. Je také bohatý na bromelain, což je enzym, který pomáhá štěpit bílkoviny. Náš ananas je sušený mrazem v BIO kvalitě, a neobsahuje chemii (pesticidy, těžké kovy), neboť je vypěstovány v ekologickém zemědělství.

Chuť čerstvého ananasu díky lyofilizaci

Lyofilizace je šetrný způsob sušení ovoce mrazem, kdy dochází k odstranění veškeré vody z plodů. Zůstává uchována chuť, barva i důležité vitamíny a minerály. Oproti sušenému ovoci chutnají lyofilizované plody jako čerstvé!

Složení: 100% BIO lyofilizovaný ananas

Původ: Srí Lanka

Skladování: Při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

Hmotnost: 45 g

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čokolády a pochutiny
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: