BrainMax Pure Organic 24 Super Cacao, BIO RAW kakao

Značka: BrainMax
239 Kč

Zvolte variantu

Plná chuť a zachovány všechny zdraví prospěšné látky ve velkém možství. To nabízí přirozeně tučné raw kakao. Vychutnejte si ho třeba v podobě lahodného nápoje.

Detailní informace

500 g
Skladem
239 Kč

Detailní popis produktu

Kakao pochází z kakaových bobů, které jsou už zbaveny skořápky. Naše BrainMax Pure Super kakao má obsah až 23% tuku právě v tucích jsou vázány zdraví prospěšné látky. Zároveň tuk dodává kakau svou výraznou specifickou chuť. Kakao je v BIO kvalitě a neobsahuje žádný přidaný cukr. Naše kakao je 100% přírodní produkt v RAW kvalitě, proto neobsahuje žádné balastní látky (konzervanty, sladidla, aromata). Má výraznou a plnou chuť, aroma a jedná se o nejvíce tučné nealkalizované kakao na trhu. Právě v tucích jsou uchovány všechny zdraví prospěšné látky.

Kakao je bohatý zdroj minerálů, kromě hořčíku obsahuje také vápník, železo a zinek. Kromě toho kakao obsahuje theobromin, což je látka, která je podobná kofeinu a stimuluje centrální nervový systém.

Kakaové boby, ze kterých vzniká kakao, jsou plody rostliny Theobroma cacao, což v řečtině znamená "pokrm bohů". A není divu. V oblasti Střední a Jižní Ameriky bylo původními obyvateli kakao velice ceněno. Už před 3000 lety se kakao používalo jako jídlo, lék nebo i měna. Dodnes existují kmeny, ve kterých je kakao ceněno jako posvátný nápoj. Kakao je známé jako největší rostlinný zdroj železa. Nicméně kromě železa kakao obsahuje také hořčík, minerál, který je důležitý pro náš kardiovaskulární systému a pomáhá přeměnit glukózu na energii. Mimo toho je kakao skvělým zdrojem serotoninu, tryptofanu, tyrosinu a fenylethylaminu. Tyto neurotransmitery jsou spojovány s příjemnými pocity a mohou dokonce zmírnit úzkosti a deprese.

 

Organické kakao obsahuje více než 40krát více antioxidantů než borůvky! Má úžasné skóre ORAC 98 000 na 100 g oproti borůvkám, které mají 2400. Skóre ORAC měří schopnost antioxidantů absorbovat volné radikály (které pocházejí ze znečištění a toxinů v našem prostředí), které způsobují poškození buněk a tkání.

Přednosti BrainMax Pure Super kakaa:

  • Silný antioxidant
  • Vysoký obsah zdravých tuků (23%)
  • Bohaté na polyfenoly a theobromin (nootropikum)
  • Zdroj železa, zinku, hořčíku, draslíku, fosforu, mědi a vápníku
  • 100% BIO, RAW, VEGAN, Non-GMO
  • Země původu: Peru

Možnosti použití kakaa

  • Můžete přidat do proteinového šejku nebo svého oblíbeného smoothie.
  • Kakaový prášek je výborný na výroku horké čokolády, kakaových nápojů, do jogurtů, desertů, dortů

Zdroj antioxidantů

Kakao je doslova nabité antioxidanty. Dokonce svým obsahem antioxidantů vítězí nad borůvkami! 

Vysoký obsah železa

Kakao je velmi bohaté na železo. Z rostlinné říše má dokonce nejvíce železa, což je výborná zpráva především pro vegetariány a vegany.

 
Obsah theobrominu

Theobromin je známé nootropikum, které navozuje příjemné pocity a působí proti depresím a úzkostem.

Složení: 100% organické kakao (Theobroma cacao)

Původ: Peru

Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava

Skladování: V suchu, v uzavřeném obalu.

Hmotnost: 500g

 

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: