Glückspilze BIO CHOROŠ OŘÍŠ - Polyporus Umbellatus 120 kapslí

820 Kč
Skladem

Tradičně se věří, že tato mediciální houba má pozitivní vliv na imunitní systém a zvýšenou produkci protilátek. Některé obsažené látky mají diuretický účinek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glückspilze BIO CHOROŠ OŘÍŠ - Polyporus Umbellatus 120 kapslí, které obsahují všechny složky mediciální houby Polyporus umbellatus v přirozené koncentraci a složení. 

Houby se šetrně suší při teplotě pod 35 ° C a poté rozemelou na ultrajemnou velikost tzv.„shellbroken process“. Buněčné stěny jsou rozbity, protože houby je mají velmi tvrdé, složené z chitinu, který lidské tělo nedokáže zpracovat. Proto je tento speciální proces zpracování důležitý, aby tělo mohlo absorbovat veškerý žádoucí obsah houby. 

 

Polyporus umbellatus (Umbrella polypore, Zhu Ling, Chorei-maitake, Tsuchi-maitake, Chinese Sclerotium) roste na půdách bohatých na vápník, na odumřelých kořenech, zavaleném dřevě nebo pařezech, preferuje břízy, javory, vrby a buky. Vyskytuje se ve střední a východní Evropě, na Kavkaze, západní a východní Sibiři, v Pákistánu, Severní Americe a Asii.

PŘEDPOKLÁDÁ SE, ŽE TATO HOUBA MŮŽE MÍT POZITIVNÍ VLIV NA

  • MOČOVÉ KAMENY
  • NESPRÁVNÉHO DĚLENÍ BUNĚK MOČOVÉHO MĚCHÝŘE, KARCINOM PLIC
  • ANTIBIOTICKÝ EFEKT (STAPHYLOCOCCUS AUREUS A E.COLI)
  • PODPORU MOČENÍ
  • RŮST VLASŮ
  • ODSTRANĚNÍ OTOKŮ
  • ODVODNĚNÍ

 

Tato jedlá, vitální houba vytváří keříčkovité plodnice, složené z mnoha kulatých samostatně stojících plodnic. Ty mohou dosahovat průměru někdy až 50 cm a váží několik kilogramů. Jednotlivé plodnice se sbíhají ve společnou stopku. Stopka vzniká z černohnědého sklerocia, které se nachází blízko povrchu půdy. Jednotlivé klobouky jsou zbarveny světle žlutě až šedohnědě a mají šířku 1 až 4 cm. Mají drsný povrch a jsou většinou uprostřed ponořené. Okraj je vlnovitě prohnutý a poměrně tenký. Na spodní straně klobouků je bělavá pórovitá vrstva, která může vybíhat daleko dolů po stonku. Póry jsou kulaté a rourky jsou dlouhé jeden až dva centimetry. Dužnina je rovněž bělavá, vláknitá a křehká. Voní po mouce, v mládí příjemně, ve stáří však má nepříjemný zápach.

Hlavní účinnou složkou této houby jsou polysacharidy.

Produkt vznikl ve spolupráci s těmito partnery:

Mikrobiologickým ústavem
Univerzity v Innsbrucku, Rakousko
Kontakt: Univ.-Prof. Dr. Ursula Peintner

Farmaceutickým ústavem / Farmakognonosií
a Centrem pro molekulární biologie Innsbruck,
University of Innsbruck, Rakousko
Kontakt: A. Univ.-Prof. Dr. Judith M. Rollinger

Botanickým institutem tje,
University of Innsbruck, Rakousko
Kontakt: Mag. Cäcilia Lechner Pagitz

MRCA Mushroom Research Center Austria GmbH

Austrian Drug Screening Institute GmbH

Cell Imaging and Ultrastructure Research University ve Vídni, Rakousko Kontakt: Ao Univ. Prof. Dr. Irene Lichtscheidl

Cemit Center of Excellence in Medicine a IT GmbH

SLOŽENÍ V JEDNÉ KAPSLI:
300 mg prášku z organických hub, 95 mg tobolky z rostlinné celulózy

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 2krát denně 2 nerozkousané kapsle zapít vodou. (ideálně 30 min. před jídlem)

Upozornění
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Při těhotenství, kojení, užívání léků se poraďte se svým lékařem dříve, než začnete přípravek používat. Podávání dětem do 3 let doporučujeme konzultovat s lékařem.

Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: