Trime Vitamín D3 - 2000 IU (cholekalciferol) 90 kapslí

Značka: Trime
399 Kč
Skladem

V jedné veganské kapsli najdete 100% přírodní vitamín D3 v množství 2000IU. Díky netoxickému zpracování neobsahuje GMO, rezidua pesticidů nebo těžkých kovů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trime vitamín D3 je 100% přírodní vitamín D3 (cholekalciferol). Cholekalciferol je forma vitamínu D s vynikající vstřebatelností a využitelností pro lidský organismus. Je získáván z geneticky nemodifikované mořské řasy Algae.

Ve veganské kapsli obsahuje 2000IU (50µg) - koncentraci vhodnou pro celoroční užívání. Jedna kapsle v základní dávce 2000IU pro udržení normální hladiny vitamínu D.  

Výrobní proces probíhá pod kontrolou kvality a čistoty, bez využití pesticidů a jiných kontaminujících látek. Jedná se tedy o čistě rostlinný produkt, bez GMO, bez použití pesticidů a bez umělých konzervantů. Netestován na zvířatech.

 

Hlavní benefity vitamínu D3

  • Normální funkce imunitního systému. Vitamín D3 je klíčovým modulátorem našeho imunitního systému a vykazuje silné protizánětlivé účinky. 
  • Vstřebávání vápníku a fosforu.Přispívá k normální hladině vápníku a fosforu v krvi, ideálně funguje v kombinaci s vitamínem K2.
  • Normální stav kostí, zubů a činnost svalů.Pomáhá absorbovat vápník a fosfát ze střeva, proto hraje důležitou roli pro zdraví kostí a zubů. Přispívá k normální činnosti svalů a nervů.
  • Podílí se na procesu dělení buněk.Ovlivňuje správnou proliferaci (buněčné dělení) a zánik nepotřebných nebo poškozených buněk.

Nutriční informace

Dávkování:

1 kapsle

Dávek v balení:

90

Množství v dávce: % Denní hodnoty
Vitamín D3 (Cholecalciferol) 2000 IU (50 μg) 1000%

 

 

Složení: inulin, vitamin D3  (Cholecalciferol), veganská kapsle: hydroxypropylmethyl celuóza

Nejedná se o lék. Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou.

 

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: