Mikroveda M33+ probiotický ústní sprej 50 ml

Značka: MikroVeda
550 Kč
Skladem

BIO enzymový ústní sprej s 34 různými stabilními bakteriálními kmeny laktobacilů a bifidobakterií neobsahujících GMO. Pro zdravou ústní sliznici a střevo. Vegan

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mikroveda M33+ probiotický ústní sprej 50 ml speciálně vyvinutý enzymový orální sprej, který kolonizuje ústní sliznici a jazyk a pomáhá vytvořit a udržovat zdravou bakteriální rovnováhu.

Vlastnosti M33 + probiotického ústního spreje:

 • Vybudování a udržení bakteriální rovnováhy pomocí 34 různých bakteriálních kmenů pro ústní sliznici a střevo.
 • Šetrně fermentovaný enzymový přípravek na přirozenou podporu mikrobiómu.
 • 34 kmenů laktobacilů a bifidobakterií neobsahujících GMO.
 • Obsahuje fermentované mikroorganismy, jakož i probiotické bakterie, vitamíny, bioaktivní rostlinné látky, enzymy a antioxidanty na přirozené posílení imunitního systému.
 • Sprej obsahuje pečlivě vybrané stabilní mikroorganismy, takže se může po otevření používat bez chlazení při pokojové teplotě až 6 týdnů.
 • Mikroorganismy se umí aktivně chránit před žaludeční kyselinou.
 • Bio, veganské, bez laktózy, bez lepku a bez GMO.
 • Neobsahuje konzervační látky ani syntetické příchutě, neobsahuje ocet.
 • Sladko-kyselá chuť.
 • Certifikovaný výrobce (včetně hygieny, laboratorního testování kvality).

Jak působí Mikroveda M33+?

Makrobiotický orální sprej M33 + kolonizuje ústní sliznici a jazyk a pomáhá vytvořit a udržovat zdravou bakteriální rovnováhu. Sprej obsahuje pečlivě vybrané, harmonizované živé kmeny bez GMO.

Jako speciální fermentovaný nesterilizovaný orální sprej nabízí jako doplněk výživy kromě množství podpůrných bakterií, i další základní enzymy, bioaktivní rostlinné látky, antioxidanty a vitamíny.

Čím je M33 + výjimečný?

Jedinečné složení M33 + je přizpůsobeno citlivým organickým procesům a potřebám našeho těla. Vybrané přísady se šetrně fermentují během jednoho roku. Během tohoto procesu fermentace se vytvářejí cenné stopové prvky (například vitaminy A, E), jakož i přírodní antioxidanty, které chrání tělo před oxidačním stresem.

Použití a dávkování: Přibližně 5 střiků M33+ do úst před nebo mezi jídly. Ideální i pro děti. Na cestách doplňte bakteriální rovnováhu, například nastříkáním na pokožku po umytí rukou na veřejných místech. Dávkování pro děti od 3 let 1x denně 1 střik do úst.

Složení: Voda, druhy cukru * (druhy cukru jsou spotřebovávané mikroorganismy během fermentačního procesu a přeměňují se na kyselinu mléčnou), mouka z hroznových jadérek (OPC) *, Ling Zhi (Reishi) *, fermentační mikroorganismy, probiotické mikroorganismy, Mzyme Royal Ferment *.

* Z kontrolovaného organického pěstování.

Obsažené mikroorganismy

Bacillus subtilis, Bifidobacterium animalis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium lactis, Enterococcus faecium, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus amylolyticus, Lactobacillus amylovorus, Lactobacillus casei 01, Lactobacillus casei 02, Lactobacillus casei 03, Lactobacillus crispatus, Lactobacillus delbrueckii, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus, Lactobacillus farraginis, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus gasseri, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus johnsonii, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus parafarraginis, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus salivarius, Lactobacillus zeae, Lactobacillus diacetylactis, Lactobacillus lactis supsp. lactis, Rhodopseudomonas palustris, Saccharomyces cerevisiae, Streptococcus thermophilus

Bakteriální kultury / denní dávka:

 • minimálně obsahuje: 1 x 10 ^ 6 CFU **; bakterie / 1 ml
 • Reishi / Ling Zhi: 0,3 mg
 • Mouka z hroznových jader: 0,3 mg (obsahuje OPC.)

** CFU: Jednotky tvořící kolonie

Na co potřebujeme bakterie v těle a na těle?

Bakterie jsou na celém světě, v nás, na našem těle a kolem nás. Tvoří, podporují a udržují život. Vše organické sestává z nesčetných mikroorganismů, jejichž úkolem je zachovat život.

Pokud dojde k narušení rozmanitosti a rovnováhy, patogeny, takzvané špatné bakterie začnou převládat a podporují rozklad. Abychom udrželi náš mikrobiom zdravý, je důležité udržovat rovnováhu. A nejlepší přirozeně.

Co dokáže M33 + v ústech?

Zdravá bakteriální osídlení v našich ústech snižuje průnik škodlivých látek do našeho těla, které mohou způsobit chronické onemocnění, jako jsou rakovina, alergie, demence nebo střevní onemocnění.

Lidé mohou přijímat mikroorganismy mimořádně rychle a efektivně přes sliznice. Kromě pravidelné ústní hygieny může být pro celé tělo prospěšný i zdravý mikrobióm v našich ústech.

M33 + je sprej, který obsahuje antioxidanty, důležité bioaktivní rostlinné látky a enzymy, které mohou posílit imunitní systém. 5 střiků až 5 krát denně může pomoci vytvořit a udržovat bakteriální rovnováhu v mikrobiomu v našem těle.

Obsah balení: 50 ml

Doplněk stravy.

Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

Nepřekračujte doporučené dávkování.

Ukládejte mimo dosah dětí.

Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Výrobce může bez upozornění změnit složení nebo dávkování. Vždy je potřeba řídit se aktuálními informacemi na výrobku.

Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené organizací SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní lékárnička
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: