Pokud budou v letních dnech vysoké teploty, nebudeme moci odesílat zásilky v níž jsou produkty citlivé na teplo. Moc děkujeme za pochopení.

NORTH AMERICAN HERB & SPICE - SMĚS BYLIN A KOŘENÍ PRO VAŠE ZDRAVÍ 6V1 - OREGULIN (30ML)

1 015 Kč
Skladem

Jedinečný komplex olejů vychází z poznatků Univerzity Georgetown. Účinné přírodní složky v dokonalé symbióze působí blahodárně na fukce organizmu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NORTH AMERICAN HERB & SPICE - SMĚS BYLIN A KOŘENÍ PRO VAŠE ZDRAVÍ 6V1 - OREGULIN (30ML) je silný přírodní originální komplex olejů s extrakty z bylin. Je pomocníkem při cestě za zdravou hladinoz cukru v krvi a při podpoře správné funkce slinivky břišní. 

Synergická síla olejů jako oleje ze semen kmínu, oleje z divoké myrty, skořicového oleje a oleje z pískavice řecké seno, je obrovská.

Bohatý na :

Antioxidanty - pomáhají neutralizovat škodlivé volné radikály a chrání buňky před poškozením.

Fenolické sloučeniny - mají antiseprické, hojící účinky.

Terpeny - aromatické sloučeniny, které mají dynamický vliv na tělo, podporují synergický efekt s dalšími přírodními látkami.

SLOŽENÍ: Wild, organic myrtle oil – Cumin oil – Wild, organic oregano oil P73 – Fenugreek oil – Wild-harvested cinnamon oil – Wild, organic mountain sage oil – Austrian pumpkin seed – Extra virgin olive oil

Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: