Z důvodu již téměř letního počasí nemůžeme v pátek předávat zásilky do přepravy, aby nezůstaly přes víkend na depu v nehlídané teplotě. Děkujeme za pochopení.
 

Trime Vitamín D3 + K2, 1000 IU D3 / 40µg K2-MK7 682 kapek

 

 

  • 2 kapky = 1000 IU (25μg) vitamínu D3 & 25 mcg vitamínu K2 MK-7.
  • Vitamín D3 čistě rostlinného původu, extrakt z Algae.
  • Vitamin K2 MK7 získaný patentovanou metodou přírodní fermentace (>99% all-trans).
  • 100% přírodní produkt. Bez-GMO. Bez lepku, želatiny, karagenanu. Bez použití pesticidů.
  • Směs olivového oleje Extra Virgin. Přírodní antioxidanty: tokoferoly.
  • Účinné kombo: Vitamín D3 je známý pro své funkce pro podporu imunitního systému, ale společně s vitamínem K2 k sobě neodmyslitelně patří pro podporu zdravých kostí a cévního systému.

Popis

Vitamín D3 a K2 patří k sobě, neboť se v řadě funkcí v organismu doplňují. Při dlouhodobé suplementaci vitamínu D3 je potřeba adekvátně navýšit také příjem vitamínu K2. Vitamín D (konkrétně v pro tělo nejlépe využitelné formě D3-cholekalciferolu) pomáhá k maximálnímu vstřebání vápníku ze stravy a vitamín K2 (nejlépe ve formě K2MK7) zajistí jeho správnou distribuci do kostí a zubů. Bez přítomnosti vitamínu K2 by se mohl totiž nevyužitý nadbytek vápníku ukládat v jiných částech těla (například v cévách) a časem způsobovat problémy. Vitamín D3 a K2 zkrátka tvoří neodlučitelný pár, zejména pak mohou pomoci v prevenci osteoporózy a kardiovaskulárních obtíží.

Ingredience

 

Vitamín K2 (MK-7)

Vitamín K2 podporuje zdraví kostí a kardiovaskulárního systému. Náš přírodní vitamin K2 v bioaktivní formě menachinon-7, je získáván patentovaným biofermentačním procesem z Bacillus subtilis spp natto, bez použití nebezpečných rozpouštědel a jiných chemikálií. Díky 99% obsahu all-trans konfigurace, můžeme zaručit vysokou čistotu produktu a nejvyšší možnou biologickou dostupnost. Současně zaručujeme minimální obsah MK6 a CIS izomerů.

 

Vitamín D, cholecalciferol

Vitamín D je pro naše zdraví esenciální. Přispívá ke správnému vstřebávání vápníku a fosforu, čímž ovlivňuje zdraví kostí a zubů. Významně přispívá k normální činnosti svalů a podporuje funkci imunitního systému. Náš produkt obsahuje pro tělo velmi dobře využitelnou formu cholekalciferol, získanou z čistě rostlinného zdroje - geneticky nemodifikované řasy Algae. Je vhodný pro vegany a vegetariány a poskytuje tuto důležitou živinu ve formě, kterou naše tělo přirozeně produkuje. Celý výrobní proces je pod maximální kontrolou kvality a čistoty, bez použití pesticidů nebo jiných kontaminujících látek. Jako antioxidant používáme směs přírodních tokoferolů.

Nutriční informace

Dávkování:

2 drops

Dávek v balení:

341

Množství v dávce: % Denní hodnoty
Vitamin K (Menaquinone-7) 40 μg 53%
Vitamin D3 (Cholecalciferol) 25 μg 500%

 

Benefity: Zdravé kosti. Funkce srdce a cév, Podpora imunitního systému,Podpora správného dělení buněk

Dostupnost Skladem
999 Kč
   
Značka Trime
Kategorie horké novinky
 

Složení: MCT olej, Vitamín K2 (Menaquinone-7), Vitamín D3 (Cholecalciferol)

 

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Hmotnost 0.2 kg
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
V Avatar autora Dávkování u dětí 12.10.2021 22:42
Dobrý den, prosím, je tento produkt vhodný pro dítě rok a půl? Pokud ano, v jakém dávkování? Děkuji
Odpovědět