Pokud budou v letních dnech vysoké teploty, nebudeme moci odesílat zásilky v níž jsou produkty citlivé na teplo. Moc děkujeme za pochopení.

Trime Vitamín D3 + K2, 1000 IU D3 / 25 µg K2-MK7

Značka: Trime
999 Kč
v září

Vitamín D3 společně s vitamínem K2 příspívá k vyšší vstřebatelnosti vápníku a jeho správné distribuci. Kapky pro podporu zdravých kostí a cévního systému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamín D3 + K2, 1000 IU D3 / 25µg K2-MK7 z čistě rostinných zdrojů ve vysoké kvalitě bez chemie, vyznačující se vysokou vstřebatelností. Při dlouhodobé suplementaci vitamínu D3 je potřeba adekvátně navýšit také příjem vitamínu K2. Vitamín D (konkrétně v pro tělo nejlépe využitelné formě D3-cholekalciferolu) pomáhá k maximálnímu vstřebání vápníku ze stravy a vitamín K2 (nejlépe ve formě K2MK7) zajistí jeho správnou distribuci do kostí a zubů. Bez přítomnosti vitamínu K2 by se mohl totiž nevyužitý nadbytek vápníku ukládat v jiných částech těla (například v cévách) a časem způsobovat problémy.

Vitamín D3 a K2 zkrátka tvoří neodlučitelný pár, zejména pak mohou pomoci v prevenci osteoporózy a kardiovaskulárních obtíž. Pouhé 2 kapky obsahují 1000 IU (25μg) vitamínu D3 & 25 mcg vitamínu K2 MK-7.

Pro zdravé kosti, správnou funkci srdce a cév, podporu imunitního systému a podporu správného dělení buněk.

  • 2 kapky = 1000 IU (25μg) vitamínu D3 & 25 μg vitamínu K2 MK7
  • celkem 550 denních dávek
  • Vitamín D3 extrahovaný z řasy Algae
  • Vitamín K2 MK7 získaný patentovanou metodou přírodní fermentace
  • rozmícháno v bio MCT kokosovém oleji
  • žádná ze složek nebyla ošetřována pesticidy
  • bez GMO, lepku, želatiny, karagenanu
  • bez použití pesticidů.

 

 

Vitamín K2 (MK-7)

Vitamín K2 podporuje zdraví kostí a kardiovaskulárního systému. Trime přírodní vitamin K2, v bioaktivní formě menachinon-7, je získáván patentovaným biofermentačním procesem z Bacillus subtilis spp natto, bez použití nebezpečných rozpouštědel a jiných chemikálií. 99% obsahu all-trans konfigurace, zaručuje vysokou čistotu produktu a nejvyšší možnou biologickou dostupnost. Současně i minimální obsah MK6 a CIS izomerů.

 

Vitamín D, cholecalciferol

Vitamín D je pro naše zdraví esenciální. Přispívá ke správnému vstřebávání vápníku a fosforu, čímž ovlivňuje zdraví kostí a zubů. Významně přispívá k normální činnosti svalů a podporuje funkci imunitního systému. Tento produkt obsahuje pro tělo velmi dobře využitelnou formu cholekalciferol, získanou z čistě rostlinného zdroje - geneticky nemodifikované řasy Algae. Je vhodný pro vegany a vegetariány a poskytuje tuto důležitou živinu ve formě, kterou naše tělo přirozeně produkuje. Celý výrobní proces je pod maximální kontrolou kvality a čistoty, bez použití pesticidů nebo jiných kontaminujících látek. Jako antioxidant používáme směs přírodních tokoferolů.

Doporučené dávkováníUžívejte 2 kapky denně s jídlem.
Dávek v balení: 550

 

Množství v dávce % Denní hodnoty
Vitamin K 25 μg 33,33%
Vitamin D3 25 μg/1000 IU 500%
 
 
 
Složení: MCT olej, Vitamín K2 (Menaquinone-7), Vitamín D3 (Cholecalciferol)

 

Doplněk stravy.

Skladujte v chladu, na suchém a tmavém místě.

Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

Není určeno pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy.

Nepřekračujte doporučené dávkování.

Ukládejte mimo dosah dětí.

Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.2 kg
Nevyplňujte toto pole:
V Avatar autora Dávkování u dětí 12.10.2021 22:42
Dobrý den, prosím, je tento produkt vhodný pro dítě rok a půl? Pokud ano, v jakém dávkování? Děkuji
Odpovědět
I Avatar autora 6.10.2022 03:04
Dobrý den, můžou užívat i těhotné? Děkuji
Odpovědět
H Avatar autora Trime kapky D3+K2 9.12.2023 08:17
Dobrý den, jsou kapky bez chuti, jakákoliv příchuť mi totiž vadí. A mohu je dávat také synovi 11 let nebo musím koupit Trime Kids? Děkuji
Odpovědět