BrainMax Alpha GPC 99% a Uridine, 90 rostlinných kapslí

Značka: BrainMax
599 Kč
Skladem

Alpha GPC, neboli alfa-glycerylfosforylcholin, uridin a magnesium malát v rostlinných kapslích. Výrobek není klasifikován jako doplněk stravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BrainMax Alpha GPC 99% & Uridine, 90 rostlinných kapslí je určeno pouze pro sběratelské účely. Výrobek není klasifikován jako doplněk stravy.  Alpha GPC (L-alfa-Glycerylfosforylcholin) je přirozený fyziologický prekurzor neurotransmiteru acetylcholinu. Alpha GPC, mastná kyselina obohacená o uridin, je klíčová pro podporu struktury neuronových membrán, tvorbu synapsí a magnesium malát, které se podílí na regulaci uvolňování neurotransmiterů. Produkt není určen ke konzumaci. Výrobek není klasifikován jako doplněk stravy.

Sloučenina cholinu 

Alpha GPC, neboli alfa-glycerylfosforylcholin, je sloučenina cholinu nacházejícího se v mozku. Jde o mastnou kyselinu, která se nachází v několika málo rostlinách jako je slunečnice nebo v menším množství v některých živočišných produktech, včetně ryb a masa.

Uridin je látka, která je důležitá pro fungování našeho těla, zejména mozku. Je to součást RNA, což je základní stavební kámen našich genetických informací. Navíc se jedná o látku, která hraje klíčovou roli v biochemických procesech v těle, zejména v mozku. Bez ní by některé důležité funkce mozku nemusely fungovat správně. Uridin také může podporovat tvorbu synapsí (místa, kde dochází k přenosu signálů mezi neurony), což může přispět k lepší kognitivní funkci a zdraví mozku.

Magnézium malát je kombinace kyseliny jablečné a hořčíku. Právě díky kyselině jablečné podporuje tato forma magnézia produkci buněčné energie (ATP, poslední fáze Krebsova cyklu). Když jsou tyto dvě složky spojeny, pomáhají zlepšit efektivitu energetického metabolismu v těle. Hořčík sám o sobě je nezbytný pro učení a paměť. Ovlivňuje přenos nervových signálů tím, že reguluje uvolňování neurotransmiterů, což jsou chemikálie, které nervové buňky používají ke komunikaci. Tyto neurotransmitery hrají klíčovou roli v řadě mozkových funkcí, včetně regulace nálady, bdělosti a koncentrace.

Složení v 1 kapsli
Alpha GPC (L-alfa-glyceryl fosforyl cholin) 400 mg
Hořčík malát 350 mg
Uridin 100 mg
* % denní referenční hodnoty příjmu
** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

 

Složení: L-alfa-glyceryl fosforyl cholin 99%, uridin, magnesium malát.

Velikost balení: 90 rostlinných kapslí.

Určeno pouze pro sběratelské účely. Výrobek není klasifikován jako doplněk stravy. 

UPOZORNĚNÍ:

Pouze pro sběratelské účely.

Ukládejte mimo dosah dětí.

Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené organizací SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Horké novinky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: