Betula Dětské kozí kolostrum

Značka: Betula
1 590 Kč –10 %
detske cz
1 590 Kč –10 % 1 431 Kč
Skladem

100% přírodní mrazem sušené kolostrum bez příměsí chemických látek, v malých vegetariánských tobolkách vhodných pro děti. Je velmi dobře snášeno alergiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Betula Dětské kozí kolostrum je nasbírané mlezivo zpracované unikátní metodou sušení mrazem, která umožňuje v koncentrované podobě zachovat všechny účinné biologicky aktivní látky. Je složením a kvalitou kolostra stejné jako kolostrum kozí. Liší se velikostí tobolek, které jsou zmenšené téměř o polovinu, tudíž není ani pro menší dítě problém je polknout.

Lyofilizovaným kolostrem je naplněno 120 tobolek z z hydroxypropylmethyl celulózy, díky kterým je zaručena dobrá stravitelnost pro děti.

 

Dětské kozí kolostrum obsahuje kozí mlezivo, unikátní tekutinu vylučovanou samicemi savců bezprostředně po porodu mláděte. V prvních hodinách a dnech po porodu je kolostrum klíčové pro zahájení plnohodnotného vývoje kůzlat. Obsahuje v koncentrované formě rozmanité biologicky aktivní látky jako imunoglobuliny, laktoferin, cytokiny, vitamíny, biominerály, růstové faktory, interferon a další, přispívající k jejich přirozenému zdravotnímu stavu a rozvoji.

Dětské kozí kolostrum bývá alergiky bez potíží snášené jelikož mléčnou bílkovinu neobsahuje nebo jen v nepatrném množství. Ani osoby s intolerancí laktózy nemívají při užívání kolostra potíže, obsah laktózy v kolostru je zanedbatelný.

Ne nadarmo se říká: mlsný jako koza. Její strava je totiž velmi rozmanitá. Neživí se jen pastvou ale i okusováním křovin a dřevin. Koza přitom aktivně vyhledává na šest desítek různých druhů bylin a dalších rostlin.

Díky mlsnému jazýčku je mlezivo kozy jedním z nejunikátnějších prvních mlék na světě. Je plné desítek jedinečných a účinných látek. I proto patří kozy k nejzdravějším zvířatům vůbec. Na rozdíl od krav jsou kozy většinou stále chovány přirozeným způsobem – na pastvě. Zdravá a spokojená zvířata, která žijí přirozeně, vylučují první mléko bohatější na účinné látky.

 

Výrobek je v ČR chráněn zápisem užitného vzoru č. UV 24712

 

DOPLNĚK STRAVY 120 tobolek

SLOŽENÍ: 100 % kozí kolostrum 125 mg (mléčný výrobek) v 1 tobolce.

OBAL: Vegetariánské tobolky z hydroxypropylmethyl celulózy

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Děti 2 x 1 tobolka denně, v případě potřeby až 3 x 6 tobolek denně. Užívat minimálně 30 minut před jídlem, tobolky důkladně zapít vodou.

HMOTNOST OBSAHU: 15 g

 

UPOZORNĚNÍ:  

U osob vysoce citlivých na mléčnou bílkovinu je třeba ověřit reakci.

Doplněk stravy. 

Skladujte v chladničce. Nevystavujte nadměrnému teplu ani přímému slunečnímu záření. Dózu pečlivě zavírejte. Nepoužívejte, je-li obal poškozen.

 
Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.
 
Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: