Betula Kozí kolostrum

Značka: Betula
1 550 Kč
Skladem

Mrazem vysušené kolostrum bez příměsi chemických látek, ve vegetariánských tobolkách. Je vhodné i pro dlouhodobé užívání a je velmi dobře snášeno alergiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Betula Kozí kolostrum je nasbírané mlezivo zpracované unikátní metodou sušení mrazem, která umožňuje v koncentrované podobě zachovat všechny účinné biologicky aktivní látky. Lyofilizovaným kolostrem je naplněno 60 tobolek z z hydroxypropylmethyl celulózy, díky kterým je zaručena dobrá stravitelnost pro vás i vaše děti.

 

Kozí kolostrum obsahuje kozí mlezivo, unikátní tekutinu vylučovanou samicemi savců bezprostředně po porodu mláděte. V prvních hodinách a dnech po porodu je kolostrum klíčové pro zahájení plnohodnotného vývoje kůzlat. Obsahuje v koncentrované formě rozmanité biologicky aktivní látky jako imunoglobuliny, laktoferin, cytokiny, vitamíny, biominerály, růstové faktory, interferon a další, přispívající k jejich přirozenému zdravotnímu stavu a rozvoji.

Kozí kolostrum bývá alergiky bez potíží snášené jelikož mléčnou bílkovinu neobsahuje nebo jen v nepatrném množství. Ani osoby s intolerancí laktózy nemívají při užívání kolostra potíže, obsah laktózy v kolostru je zanedbatelný.

Ne nadarmo se říká: mlsný jako koza. Její strava je totiž velmi rozmanitá. Neživí se jen pastvou ale i okusováním křovin a dřevin. Koza přitom aktivně vyhledává na šest desítek různých druhů bylin a dalších rostlin.

Díky mlsnému jazýčku je mlezivo kozy jedním z nejunikátnějších prvních mlék na světě. Je plné desítek jedinečných a účinných látek. I proto patří kozy k nejzdravějším zvířatům vůbec. Na rozdíl od krav jsou kozy většinou stále chovány přirozeným způsobem – na pastvě. Zdravá a spokojená zvířata, která žijí přirozeně, vylučují první mléko bohatější na účinné látky.

 

 

 

Výrobek je v ČR chráněn zápisem užitného vzoru č. UV 24712

 

SLOŽENÍ: 100 % kozí kolostrum 250 mg (mléčný výrobek) v 1 tobolce.

OBAL: Vegetariánské tobolky z hydroxypropylmethyl celulózy

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ: Dospělí 2 x 1 tobolka denně, v případě potřeby až 3 x 5 tobolek denně. Děti 1 tobolka denně, v případě potřeby až 3 x 3 tobolky denně. Užívat minimálně 30 minut před jídlem, tobolky důkladně zapít vodou.

60 tobolek

HMOTNOST OBSAHU: 15 g

 

UPOZORNĚNÍ:  

U osob vysoce citlivých na mléčnou bílkovinu je třeba ověřit reakci.

Doplněk stravy. 

Skladujte v chladničce. Nevystavujte nadměrnému teplu ani přímému slunečnímu záření. Dózu pečlivě zavírejte. Nepoužívejte, je-li obal poškozen.

 
Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.
 
Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: