Dr. Mercola Organic Ginkgo Biloba with Coffee Fruit Extrakt, 30 kapslí

Značka: Dr. Mercola
749 Kč
Momentálně nedostupné

Směs BIO extraktů speciálně vyvinutá pro zlepšení myšlení, sociálního fungování, paměti a nálady. Podporuje zdraví mitochondrií a mozkové a kognitivní funkce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dr. Mercola Organic Ginkgo Biloba with Coffee Fruit Extrakt, 30 kapslí je synergická směs extraktu z Ginkgo Biloba a z kávových plodů NeuroFactor®, která přispívá k dobré psychické kondici, lepšímu soustředění a duševnímu výkonu. Doplněk stravy je v certifikaci USDA. Obsahuje flavonové glykosidy a terpenoidy, které pomáhají k mitochondriální zdraví, zlepšují funkce mozku a kognitivní funkce. Flavonoidy jsou silnými antioxidačními látkami. 


Život plný stresu ovlivňuje náš spánek, myšlení a dokonce i pamět. Bez ohledu na to, zda se jedná o fyzický, emocionální nebo duševní stres, důsledky dopadají na celý organismus. Hromadění poškození volnými radikály z těchto stresů může urychlit stárnutí buněk. Zároveň s přibývajícím věkem mnozí z nás začínají ztrácet klíčový protein, který podporuje náš mozek.

 

Ginkgo Biloba s extraktem z kávových plodů, je jedinečná formule organického ginkga biloby a organických extraktů z kávových plodů NeuroFactor®, která může vašemu tělu pomoci udržet tuto klíčovou bílkovinu, stejně jako:

  • Udržovat zdraví a pohodu mozkových buněk neboli neuronů.
  • Podporovat plasticitu vašeho mozku a nervového systému, aby zůstaly silné.
  • Podporovat růst nových neuronů a synapsí ve vašem neurologickém systému.
  • Podporovat celkové kognitivní funkce a pamět.

Nikdy není pozdě poskytnout svému mozku a nervové soustavě podporu, kterou mohou potřebovat. Pomozte udržet svůj mozek bystrý a mozkové buňky silné.

Co například ovlivňuje zdraví mozku:

Například amyloid, který se nachází v mozcích asi 30 % lidí starších 70 let, je protein, který se může hromadit a vytvářet lepkavé plaky. Tyto plaky mohou připravit vaše mozkové buňky o základní živiny, přerušit základní komunikaci mezi buňkami a vést k buněčné smrti.

Dalším důležitým mozkovým proteinem je tau skupina proteinů. Vědci se domnívají, že tau může být katalyzátorem neurodegenerace nebo rozpadu mozkových buněk.

Tau má tendenci sledovat ukládání amyloidu a přispívá k procesu, který ohrožuje zdravé kognitivní funkce. Tento nechtěný protein se rozpadá a vytváří spleti, mozek se začíná zmenšovat a neurony umírají.

Přesto ne všechny proteiny ve vašem mozku jsou potenciálně problematické a ve skutečnosti jsou některé velmi prospěšné.

Skvělým příkladem je neurotrofický faktor odvozený z mozku, BDNF. 

Je to jeden z nejaktivnějších a nejdůležitějších neuroproteinů ve vašem centrálním nervovém systému. BDNF je členem neurotrofinové rodiny růstových faktorů spolu s nervovým růstovým faktorem.

Někteří lidé dokonce nazývají BDNF „hormonem růstu mozku“. Ale co je nejdůležitější, vědci nyní zjišťují, že BDNF hraje důležitou roli při podpoře zdraví mozkových buněk. Jedinečné živiny kávových plodů jsou bohaté na polyfenolové antioxidanty, které stimulují produkci BDNF v těle - ten dokáže překonat hematoencefalickou bariéru a účinně vyživovat mozkové buňky.

Složení: 

Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle
Balení obsahuje 30 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Ginkgo Biloba Extrakt z listu 120 mg **
Flavonové glycosidy 30 mg **
NeuroFactor Káva (plod extrakt) Coffea arabica 100 mg **
* % denní referenční hodnoty příjmu
** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Ostatní ingredience: Extrakt z rýžového zrna, kapsle (pullulan), rýžové zrno, akáciová guma, vláknina z agáve, slunečnicový olej, agávový syrup

Upozornění:

Pokud trpíte poruchou srážlivosti krve nebo užíváte antikoagulancia, jako je Warfarin (Coumadin®), neužívejte Organic Ginkgo Biloba s extraktem z plodů kávy.

Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Doplněk stravy. 

Skladujte na suchém a tmavém místě.

 
Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Není určeno pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.
 
Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: