Difuzér keramický kulatý

Značka: Nobilis Tilia
979 Kč
objednáno, skladem do 2 dnů

Luxusní ultrazvukový difuzér v jednoduché linii se hodí do místností v každém stylu. Rozprašuje jemnou mlhu, po odpaření vody se sám zastaví. Světlo lze vypnout

Detailní informace

Detailní popis produktu

Keramický difuzér s čistým designem je vhodný pro každodenní použití v prostorech do 30 m2. Jeho relaxační účinky oceníte jak v domácím, tak v pracovním prostředí. S šetrným ultrazvukovým odpařováním a jemným podsvícením.

Bílý keramický difuzér čistého zenového designu kombinuje blahodárné účinky aromaterapie a světla. Rozptyluje éterické oleje pomocí vody a ultrazvuku, díky čemuž se éterické oleje nepřepalují a zachovávají si tak všechny vlastnosti, důležité pro jejich aktivní účinek v ovzduší. Jemné světelné paprsky volitelné barvy v odstínech červené, oranžové, žluté, zelené, fialové a modré prozařují keramickým stínidlem a podporují vaši momentální náladu nebo doplňují atmosféru prostoru. Podbarvení můžete také vypnout. Difuzér decentně rozptyluje do ovzduší jemnou mlhu, která s sebou nese vůni éterických olejů. Pokud hladina vody klesne příliš nízko, difuzér se automaticky vypne.

POUŽITÍ:

Naplňte vnitřní nádobku vodou nebo hydrolátem (pravou květovou vodou) a přidejte 5-15 kapek vybraného 100% přírodního éterického oleje nebo směsi éterických olejů. Difuzér uzavřete a přístroj zapněte podle návodu. Do difuzéru nepatří rostlinné oleje. Podrobný návod k použití a čištění zařízení je součástí difuzéru.

 

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Difuzéry
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: