Pokud budou v letních dnech vysoké teploty, nebudeme moci odesílat zásilky v níž jsou produkty citlivé na teplo. Moc děkujeme za pochopení.

Living Nutrition Fermentovaná meduňka lékařská

715 Kč
Skladem

Doplněk stravy získávaný unikátní trojí fermentací, s vysokým obsahem aktivních látek a vysokou vstřebatelností. Tradičně se používá ke zklidnění mysli i těla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Living Nutrition Fermentovaná meduňka lékařská v kapslích, získávaná unikátní metodou trojité fermentace, která aktivuje a zvyšuje adaptogenní vlastnosti této byliny. Vegan, bez lepku, alergenů, přidaného cukru a laktózy, sóji, GMO. Bez aditiv a pojiv.

Adaptogeny se využívají v situaci, kdy dojde například k vyvolání stresu, pocitu útkosti, fyzickému vypětí. V ten moment dochází k plnému přizpůsobení organismu (vzniku nespecifické rezistence), která umožňuje fyziologicky zvládnout psychicky a fyzicky zátěžové situace, stres, úzkost, zvýšenou fyzickou zátěž, atp. Adaptogenní látky zvyšují odolnost organismu v psychicky náročném období. Naše tělo je silnější a vitálnější.

Proč užívat meduňku?

Meduňka je voňavá, sladce vonící bylina z čeledi mátovitých, s podobnými karminativními účinky. Tato bylina se v mnoha starověkých kulturách používá k podpoře mentální jasnosti a kognitivních funkcí po již více než 2 000 let.

Bylinkáři ji mají v oblibě pro její povznášející vlastnosti. Organická fermentovaná meduňka je jednou z hlavních bylin v šamanské bylinné alchymii a někdy je označována také jako "elixír života". Doporučuje se i při vnitřním stresu, protože pomáhá zklidnit tkáně a přinést úlevu při podráždění zažívacího traktu.

Je bohatá na mnoho účinných rostlinných sloučenin, které pomáhají podporovat vnitřní rovnováhu a klid, a proto se tradičně používá ke zklidnění nervového systému. Mezi jedny z klíčových účinných látek meduňky patří kyselina rozmarýnová, kyselina oleanolová a kyselina ursolová. Výzkum se zabýval účinky těchto sloučenin na snížení excitační aktivity (zejména GABA) neurotransmiterů v mozku.

Obsah: 60 kapslí

SLOŽENÍ:  Fermentovaný list meduňky lékařské (Melissa officinalis)*, bio fermentované kapsle z tapioky*

*Certified organic ingredients

Jedna dávka (2 kapsle) obsahuje 500 mg meduňky lékařské (Melissa officinalis), fermentované charakteristickým kefírovo-kombuchovým procesem po dobu několika týdnů, poté pečlivě usušené mrazem tak, aby se zachovaly všechny jedinečné živiny.

Doplněk je následně zapouzdřený do unikátních bio fermentovaných tapiokových kapslí, díky čemuž je tento doplněk stravy 100% bio a jedinečný uvnitř i navenek.

  • Směs bio aktivních účinných látek na bázi unikátní kefírovo-kombuchové fermentace.
  • 500 mg meduňky lékařské (Melissa officinalis) v jedné dávce, 2 kapsle.
  • S klíčovými účinnými látkami včetně kyseliny rozmarýnové.
  • Tradičně se používá při nadýmání a zažívacích potížích.
  • Nejvyšší bio-dostupnost* díky unikátní trojité fermentaci dle asijské receptury - tělo dokonale vstřebá obsažené živiny.
  • Kvašení s 35-ti druhy mikro-organismů včetně všech kmenů Lactobacillů a Bifidobakterií.
  • Vyvinuto jako živý potravinový systém.
  • Složení vyvinuto britským kvalifikovaným výživovým poradcem a znalcem aktivních hub.
  • Všechny doplňky zdravé výživy Living Nutrition jsou certifikovány bio od prestižní a přísné britské asociace kontrolovaného zemědělství, Soil Association Organic.

*míra v jaké specifická tkáň nebo orgán vstřebá látku po orálním požití, aby pak tato látka měla na tělo žádaný efekt.

Fermentací aktivované kapsle Living Nutrition nabízí špičkovou úroveň aktivních složek. Díky fermentaci se tyto vitální složky aktivují a lidské tělo je tak schopno je vstřebat a využít jejich pozitivní účinky na maximum. 

Díky fermentačnímu procesu jsou navíc bohaté na prospěšné mikroby, enzymy a obsahují řadu signálních molekul, specifických pro fermentační proces.

Výživový doplněk stravy je formulován uznávaným anglickým nutričním terapeutem, Grahamem Botfieldem, za účelem dosažení správné synergie živin, ve které se každé jídlo a bylina dokonale doplňují. Používají se pouze ty nejlepší bio přísady pro jejich čerstvost a vitalitu. Fermentační výrobní proces je také navržen a kontrolován Grahamem.

Na výrobu každé směsi v této produktové řadě je dohlíženo individuálně, protože každá směs má jiné složení, požadavky a účel. Všechny fermentované směsi jsou jemně sušené mrazem, aby se zachovala jejich čerstvost a zachytilo nejvyšší možné množství aktivních živin.

Doplněk stravy.

Skladujte při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

Není určeno pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy.

Nepřekračujte doporučené dávkování.

Ukládejte mimo dosah dětí.

Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: