Pokud budou v letních dnech vysoké teploty, nebudeme moci odesílat zásilky v níž jsou produkty citlivé na teplo. Moc děkujeme za pochopení.

OZN - Vegan lak na nehty - BAILEY

Značka: OZN
460 Kč
Skladem

Krása bez kompromisů! 22 free veganská a ekologická alternativa toxických laků na nehty. Intenzivní a syté barvy, skvělá výdrž a lesk. Široká škála odstínů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OZN - Vegan lak na nehty - BAILEY v mauve odstínu přecházejícího až do rezavě červené, která působí velmi žensky, nadčasově moderně a zároveň elegantně. Poskytuje perfektní krytí a vysokou odolnost. Důležitá je správná aplikace. Obsahuje pouze vysoce kvalitní a netoxické složky. Obohacený o vitamín A, C, E a Provitamin B 5.

OZN je veganská a ekologická alternativa konvenčních laků na nehty bez kompromisu na intenzitu a sytost barvy, lesk a výdrž laků.

Laky OZN jsou 22 free, neobsahují formaldehyd, dibutylftalát (DBP), xylen, kafr, silikon, minerální olej, aceton a toluen a další. Obsahují pouze alternativní rozpouštědla a sloučeniny, které jsou biologicky odbouratelné, nepoškozují vaše zdraví ani neznečišťují životní prostředí.

 NEOBSAHUJÍ:

 • Formaldehyd - považuje se za karcinogen, nicméně v EU je stále povolen v koncentraci nižší než 1%.
 • Formaldehydovou pryskyřici
 • Toluen - rozpouštědlo, odmašťuje pokožku, může způsobovat záněty.
 • Colophonium - škodlivá pryskyřice, může způsobit kontaktní ekzém.
 • DBP, dibutyl ftalát - změkčovadlo, jeho vdechnutí nebo požití může vést ke zdravotním problémům a dočasným příznakům, jako jsou závratě, nevolnost a bolesti hlavy. Evropská unie považuje DBP za toxický pro reprodukční orgány.
 • Parabeny - konzervační látky.
 • Xylol - rozpouštědlo, které může při vstřebání kůží a dýchacími cestami představovat zdravotní riziko, může způsobit bolesti hlavy, problémy s pamětí a orientací, závratě a dušnost.
 • Aceton - chemická sloučenina, která může dráždit pokožku. Jeho výpary mohou způsobit nevolnost.
 • TPHP, trifenylfosfát - může negativně ovlivnit hormonální rovnováhu, reprodukci a metabolismus.
 • Minerální oleje
 • Silikon

 

JAK POUŽÍVAT

Naneste tenkou první vrstvu laku na zapilované a vyleštěné nehty (ruce předem omyjte pouze mýdlem). Začněte od středu nehtu a poté naneste lak po bocích. Po zhruba 2 minutách naneste druhou vrstvu. Po 5-8 minutách je lak kompletně zaschlý, po 15 minutách odolný proti nárazu. Pro zvýšení odolnosti doporučujeme použít také základní lak a nadlak.

TIP Nehty lakujte nejlépe večer, např. u televize, protože jejich zaschnutí trvá déle než u konvenčních produktů. 

Na čerstvě nalakovaný nehet nefoukejte. Paradoxně tak prodlužujete schnutí laku tím, že svým dechem přidáváte další vlhkost. Lak rychleji zaschne, pokud máte ruce teplé.

Před nanesením laku nepoužívejte dezinfekční prostředky na ruce, protože to může narušit vzhled laku, konkrétně to může způsobit tvorbu tzv. puchýřků.

 

SLOŽENÍ: 

90 % rostlinné složky:

deriváty z udržitelných složek, jako je dřevo, brambory, červená řepa, špalda, cukrová třtina, maniok nebo kukuřice

10 % netoxické syntetické látky:

Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Nitrocellulose, Acetyl Tributyl Citrate, CI 77491, Aqua, CI 77891, Polyurethane-11, Alcohol, Cyclohexyldimethylammomuim Dihydrogen Phosphate, Aliphatic Urethane Acrylate, CI 77492, 2-Methylpropanol, CI 73360, Amides, tall-oil fatty, N,N'-(iminodi-2,1-ethanediyl)bis-, phosphates, Xylene, CI 60725, CI 45410.

 

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Laky na nehty
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: