Pokud budou v letních dnech vysoké teploty, nebudeme moci odesílat zásilky v níž jsou produkty citlivé na teplo. Moc děkujeme za pochopení.

QUINTON ACTION PLUS NASAL HYPERTONIC - NOSNÍ HYGIENA 100 ML

Značka: Quinton
349 Kč
Skladem

Sprej s mořskou vodou hydratuje, proplachuje a čistí horní cesty dýchací. Je doporučován při operaci nosu, nachlazení, alergické rýmě (senná rýma) a sinusitidě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

QUINTON ACTION PLUS NASAL HYPERTONIC - NOSNÍ HYGIENA 100 ML je hypertonický roztok mořské vody, vyrobený podle původního protokolu vytvořeného fyziologem a biologem René Quintonem. Zvlhčuje nosní sliznici a pomáhá odstraňovat výtok z nosu. Sprej se doporučuje používat před a po operaci nosu, při silném nachlazení a chřipce, alergické rýmě (senné rýmě), rinofaryngitidě (nachlazení) a sinusitidě.

Surovina (mořská voda) použitá při výrobě přípravku Quinton Medical Nasal Health Plus prochází procesem mikrofiltrace za studena podle originálního protokolu Reného Quintona. Tento proces zaručuje integritu minerálních složek obsažených v mořské vodě a vytváří hypertonický roztok s obsahem až 78 stopových prvků v různých poměrech.

Doporučené použití přípravku Quinton Medical Nasal Health Plus spray je 3 až 6krát denně. Formát spreje umožňuje jeho rozprašování v jakékoli poloze.

SLOŽENÍ: 

Hypertonický roztok (21 g/l): mořská voda (60 ml); voda (40 ml).

Celkem: 100 ml

Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: