Pokud budou v letních dnech vysoké teploty, nebudeme moci odesílat zásilky v níž jsou produkty citlivé na teplo. Moc děkujeme za pochopení.

SoZoLe Rose Květová voda Šeřík – divoce rostoucí v rozprašovači

Značka: SoZoLe Rose
219 Kč
Skladem

Nádherná medová vůně vhodná pro horké letní dny. Snižuje horkost, osvěžuje, mírní nervozitu. Je vhodná pro všechny typy pleti. Skvělá po opalování nebo holení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SoZoLe Rose Květová voda Šeřík – divoce rostoucí, 100 ml v rozprašovači. Šeříková květová voda je ceněna pro své protizánětlivé a antioxidační účinky. Je vhodná na ošetření všech typů pleti. Uklidňuje pokožku po slunění či holení. Opojí vás svou sladce medovou vůní, podporující dobrou náladu a snižující nervozitu. Díky šetrnému ručnímu sběru květů divoce rostoucích šeříkových keřů a pečlivé metodě tradiční destilace se jeho aromatické květy promění na cennou květovou vodu, která oplývá antioxidačními a protizánětlivými účinky. Stahuje horkost. Skvělá je také jako vlasové tonikum. V luxusním znovuplnitelném rozprašovači je vždy připravena vytvořit perfektní mlhu.

Na jakou pleť – Na všechny typy pleti. Náš TIP je aplikace na pokožku po holení či slunění a na pleť s prvními vráskami. 

Jak pomáhá – Osvěžuje a uklidňuje pleť. Stahuje horkost. Je vhodná jako první pomoc na podráždění po holení a přeslunění. TIP: Můžete ji dát do lednice a využít jejího takto zesíleného chladícího účinku.

Vlasy – Můžete používat jako oplach vlasů v poslední fázi mytí, přidávat do vlasových masek a domácích šampónů nebo rozprašovat do již umytých ještě vlhkých vlasů od kořínků po konečky. Již neoplachujte. Vlasy budou zářivější a vlasová pokožka uklidněná.

Koupel – 2-3 polévkové lžíce přidejte do relaxační večerní lázně

Vůně  Medově sladké aroma, které Vás může překvapit. Je odlišné od typické vůně rozkvetlého keře. Šeřík totiž neobsahuje éterický olej, který by mohl být zachycen procesem destilace. Pro parfumérský průmysl se  jeho vůně napodobuje kombinací jiných přirozených květových vůní (éterických olejů) anebo se vyrábí zcela synteticky. 

Aromaterapie – Podporuje dobrou náladu. Působí proti “chmurům” a snižuje nervozitu.

Kulinarie – ve studené kuchyni k přípravě limonád a dezertů

Složení (INCI): 100% Syringa Vulgaris Flower Water 

100 ml

Způsob výroby: parovodní destilace květů

Země původu: Bulharsko

Víte, že v květomluvě jej vystihuje naléhavá otázka: Miluješ mne opravdu?

Zajímavosti:

Tento keř z čeledí olivovníkovytých pochází z Balkánů, kde se tradičně využívá v lidovém léčitelství. V Bulharsku je zmiňován ve spojitosti se snižováním horkostí a hojení ranek, ale také při výrobě nápojů a kloktadel.  V herbářích dokonce nalezneme střípky o jeho historickém použití jako prostředku proti nejrůznějším parazitům.

Černé neprůhledné sklo a nejkvalitnější rozprašovač. Vloženo do krabičky z recyklovaného papíru. Tento obal je znovuplnitelný. Můžete si zakoupit naše květové vody ve větším ekonomickém balení a rozprašovač opakovaně využívat dále.

100% čistý přírodní produkt, pocházející z šetrném ručního sběru květů divoce rostoucích šeříkových keřů. Podporujeme malé rodinné podnikání, tvrdou práci poctivých lidí.


Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: