WoldoHealth 100 % hydrolyzovaný mořský kolagen 150 g

Značka: WoldoHealth
499 Kč
Skladem

100%hydrolyzovaný mořský kolagen vysoké kvality obsahující pouze přírodní peptidy mořského kolagenu pro zdravé kosti, klouby a krásnou pleť. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mořský kolagen v hydrolyzované formě umožňuje snadné rozpouštění ve vodě či jiných tekutinách a maximální využití naším tělem.

Surovina kolagenu pochází z udržitelně chovaných a volně žijících druhů vodních ryb. Tímto způsobem se v souladu s principy oběhového hospodářství nic neplýtvá a udržitelným postupům je poskytována přidaná hodnota. Přibližně ve věku 25 let naše tělo ztrácí schopnost přirozeně vytvářet kolagen. Negativním důsledkem jeho nedostatku je povadlá kůže, která ztrácí pružnost a jas. Je také glykoproteinem a podílí se na životně důležitých funkcí téměř všech orgánů a tkání. 

Kolagen je základní stavební jednotka lidského těla a hraje klíčovou roli pro obnovu tkání, výživu kostí, kloubů, kůže, vlasů a zubů. Mořský kolagen je primárně typu I, což je také typ kolagenu široce obsažen v kůži, kostech i šlachách. Hraje tedy významnou roli jak v kvalitě pokožky, tak ve zdraví klíčových složek kloubních mechanismů.

Woldohealth mořský kolagen je lehce rozpustný ve vodě, či jiných tekutinách, neutrální chuti a neobsahuje žádné přidané látky. Jednu kávovou lžičku mořského kolagenu stačí rozpustit ve 150 ml čisté vody nebo kávy. Kolagen se snadno rozpouští bez hrudek. 

Tento čistý rybí kolagen produkt zaručuje vysoký obsah prolinu a hydroxyprolinu s ověřeným původem surovin a certifikací dle japonských standardů. Podléhá přísné kontrole, kdy neobsahuje žádná aditiva nebo chemické zbytky.

Co to je NatiCol?

Kolagen je klíčový protein našeho těla a hraje hlavní roli při tvorbě tkání, kostí, chrupavek, pokožky, vlasů i zdravé struktury celého těla. Mezi jeho nejvýznamnější vlastnosti patří zpomalení tvorby vrásek, hydratace pokožky, buněčné regenerace a podporuje správnou funkci kloubů. 

NatiCol je patentovaná forma kolagenu získaná z ryb. Má podobný obsah prolinu a hydroxyprolinu jako hovězí kolagen. Také obsahuje arginin, aminokyselinu, která stimuluje imunitní systém a podporuje regeneraci poškozených tkání po poranění a popáleninách.

Je to ve své podstatě směs přírodních peptidů různých molekulových hmotností včetně dipeptidů a tripeptidů. NatiCol podléhá přísné kontrole při celém procesu výroby, proto není vystaven žádnému záření a neobsahuje chemické zbytky. 

Při pravidelném používání může být hydratace i elasticita pokožky udržitelně zvýšena: 

  • podporuje správnou funkci kloubů
  • zvyšuje elasticitu pokožky
  • zpomaluje tvorbu vrásek
  • podporuje buněčnou regeneraci
  • detoxikuje tělo a podporuje správnou funkci jater
  • podporuje růst vlasů a zpevňuje nehty
  • napomáhá k prevenci srdečních onemocněních

Tento 100 % mořský kolagen je vyroben pouze z ryb z Francie bez chemického ošetření. Neobsahuje žádná aditiva jako je lepek, sója, laktóza nebo sladidla. Produkt byl vyroben a testován ve farmaceutických podmínkách v Německu. 

 

vyrobeno-v-nemecku-woldoshop

 

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Horké novinky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: