Dr. Mercola Essential Mineral Complex 30 kapslí

Značka: Dr. Mercola
499 Kč
Skladem

Každodenní doplnění zinku, selenu, chromu, molybdenu, mědi, bóru a manganu, pro optimální vstřebávání a biologickouá aktivitu v chelátové nebo pokročilé formě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dr. Mercola Essential Mineral Complex 30 kapslí obsahuje směs sedmi klíčových stopových minerálů - zinku, selenu, mědi, manganu, chromu, molybdenu a bóru ve formách zajišťujících vysokou vstřebatelnost. Všechny tyto stopové minerály mají zásadní význam pro dobré zdraví a v dnešní době je velmi pravděpodobné, že jich nepřijímáte optimální množství, i když se stravujete zdravě. Ať už hledáte podporu pro zdravou hladinu cukru v krvi, štíhlý pas, větší svalovou hmotu, železnou imunitu, optimální zdraví srdce, silné zuby a kosti nebo prostě zdravé buňky a tkáně, Essential Mineral Complex vám bude dobrým pomocníkem.

Essential Mineral Complex poskytuje:

15 mg zinku z chelátu bisglycinátu zinečnatého, což je dobře snášená forma zinku vázaná s aminokyselinou glycinem pro lepší vstřebávání.

150 mcg selenu ze selenových kvasinek (Candida utilis)

1 mg mědi z chelátu bisglycinátu mědi, optimálně vstřebatelné formy mědi

2 mg manganu z chelátu bisglycinátu manganu, vysoce vstřebatelné formy manganu

500 mcg chromu z chelátu nikotinátu chromu, bezpečné a účinné chelátované směsi chromu, glycinu a niacinu (vitaminu B3). Niacin umožňuje uvolnění chromu v biologicky aktivní formě.

500 mcg molybdenu z Molybdenum Glycinate Chelate, vysoce vstřebatelné formy molybdenu.

5 mg boru z Boron Amino Acid Chelate, vysoce vstřebatelné formy boru kombinované s aminokyselinami do chelátového "komplexu".

Chcete-li mít jistotu, že přijímáte dostatečné množství minerálů, doporučuje se kombinovat Essential Mineral Complex s L-Threonátem hořečnatým a vápníkem s vitaminy D3 a K2.

Ostatní ingredience: Kapsle HPMCcelulóza, rýžové zrno, akáciová guma, rýžová slupka extrakt, slunečnicový olej.

Doporučené dávkování: 1kapsle denně

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy.

Skladujte při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

Není určeno pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy.

Nepřekračujte doporučené dávkování.

Ukládejte mimo dosah dětí.

Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: