Viridian Equinox Elixir 50ml Organic

449 Kč
Skladem

Non toxic silné detoxikační kapky v nejvyšší BIO kvalitě. Obsahují soubor velmi účinných přírodních složek pro sezónní oživení vašeho těla i smyslů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Equinox Elixir 50ml Organic je velmi silná bylinná detoxikační tinktura v kapkách, vhodná pro detoxikaci těla. Doporučuje se na jaře a na podzim. Obsahuje 7 účinných složek, všechny v BIO kvalitě - akáciový med, pampeliška (list + kořen), lopuch, artyčok, kopřiva a svízel.

 
Organic Equinox Elixir je velmi účinná detoxikační tinktura určená pro období jara nebo podzimu. Organismus je v tomto období nejlépe nastaven pro zbavení se nežádoucích látek - vyplatí se proto pomoci mu vhodnými přírodními složkami. Equinox jich obsahuje celkem sedm - všechny jsou v BIO kvalitě a všechny mají vlastnosti související s očistou a regenerací.
 
ETICKÝ DOPLNĚK STRAVY
 

Doplňky značky Viridian jsou vyrobené výhradně z přírodních složek a nenajdete v nich absolutně žádné balastní příměsi. Také pochází z ekologického pěstitelství a nejsou testované na zvířatech. Důležité rovněž je, že značka Viridian je v  rodinném vlastnictví, a není součástí žádné farmaceutické ani jiné korporace. Viridian si zakládá na etickém přístupu k zákazníkům i obchodním partnerům, a vždy se snaží o ekologickou nezávadnost svých produktů.

 
Obsažené složky:
 
- BIO akáciový med 20 %
- BIO Pampeliška lékařská - extrakt z kořene 13,3 % (Taraxacum officinale)
- BIO Pampeliška lékařská - extrakt z listu 13,3 % (Taraxacum officinale)
- BIO Lopuch větší - extrakt z kořene 13,3 % (Arctium lappa)
- BIO Artyčok zeleninový - extrakt z listu 13,3 % (Cynara scolymus)
- BIO Kopřiva dvoudomá extrakt 13,3 % (Urtica dioica)
- BIO Svízel přítula extrakt 13,3 % (Galium aparine)
 

Složení: voda, BIO akáciový med 20 %, BIO Pampeliška lékařská - extrakt z kořene 13,3 % (Taraxacum officinale), BIO Pampeliška lékařská - extrakt z listu 13,3 % (Taraxacum officinale), BIO Lopuch větší - extrakt z kořene 13,3 % (Arctium lappa), BIO Artyčok zeleninový - extrakt z listu 13,3 % (Cynara scolymus), BIO Kopřiva dvoudomá extrakt 13,3 % (Urtica dioica), BIO Svízel přítula extrakt 13,3 % (Galium aparine). Každý extrakt obsahuje 20 % BIO alkoholu, celkový obsah alkoholu 16 %

Balení: 50 ml
 
Dávkování: 15 - 30 kapek v malém množství džusu nebo vody 2x denně.
 

UPOZORNĚNÍ: Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Vhodné pro vegany.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: