PROBIOTIKA SMIDGE™ SENSITIVE 20 G s odměrkou

Značka: Smidge
2 920 Kč
Skladem

Jedny z nejefektivnějších koncentrovaných probiotik na trhu. Jsou v prášku, neobsahují alergeny ani přídatné látky. Byly vyvinuty speciálně pro citlivé jedince.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROBIOTIKA SMIDGE™ SENSITIVE 20 G jsou probiotika vhodná pro citlivé jedince, dříve prodávaná jako GUTPRO POWDER. Čisté složení a potence dělá z tohoto probiotického prášku jeden z nejkvalitnějších na trhu.

Společnost Organic3 vytvořila doplněk Smidge Sensitive právě tak, aby byl bez příměsí a bez určitých sporných kmenů bakterií. Tím vytvořila probiotika vhodná pro lidi s citlivým zažívacím ústrojím.

 K správnému dávkování se používá dávkovací odměrka, která je přiložena.

SLOŽENÍ SMIDGE SENSITIVE PROBIOTIK

Kmeny bakterií: Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus gasseri, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus salivarius.

Neobsahují žádné běžné alergeny: mléko / kasein, vejce, ryby, měkkýše, ořechy, arašídy, pšenice / lepek, kukuřice, kvasinky a sójové boby. Neobsahují přidaná barviva, konzervanty ani vonné látky.

1 odměrka obsahuje 3 a více miliard CFU (kolonií tvořících jednotek).

Počet dávek v balení: 1 000 dávek.

POUŽITÍ

Začněte užívat jednu odměrku jedenkrát denně spolu s jídlem nebo dle doporučení odborníka a postupně přidávejte dle tolerance. Více v návodu, který Vám přijde s balíčkem.

Skladování: Uchovávejte v lednici s pevně uzavřeným víčkem. Nevyndavejte absorbent vlhkosti. Používejte jen čisté a především suché nástroje. Vlhkost vadí probiotikům především.

Upozornění: Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravyUchovávejte mimo dosah dětí!

Probiotika obsahují aktivní lyofilizované (mrazem sušené) bakterie. Skleněná láhvička je vaukově uzavřena. Do obalu se tedy nemůže dostat vlhkost, která probiotika může znovu oživit a tak jsou NEOTEVŘENÁ stabilní při pokojové teplotě. Výrobce deklaruje, že po dobu převozu nedojde ke snížení účinosti probiotik. 

Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: