Pokud budou v letních dnech vysoké teploty, nebudeme moci odesílat zásilky v níž jsou produkty citlivé na teplo. Moc děkujeme za pochopení.

Glückspilze Bio Hnojník obecný - Coprinus comatus 120 kapslí

820 Kč
Skladem

Mediciální houba obsahuje velké množství tělu nezbytných esenciálních aminokyselin a minerálů, mezi které patří například vápník, železo nebo hořčík.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glückspilze BIO HNOJNÍK OBECNÝ - Coprinus Comatus 120 kapslí s práškem mediciální houby Coprinus comatus v přirozené koncentraci a složení.

Houby se šetrně suší při teplotě pod 35 ° C a poté rozemelou na ultrajemnou velikost tzv.„shellbroken process“. Buněčné stěny jsou rozbity, protože houby je mají velmi tvrdé , složené z chitinu, který lidské tělo nedokáže zpracovat. Proto je tento speciální proces zpracování důležitý, aby tělo mohlo absorbovat veškerý žádoucí obsah houby. 

 Coprinus comatus (Košatá houba, právnická paruka, košatá inkoustová čepička, maotou guisan..) se vyskytuje v parcích a na pastvinách na celé severní polokouli.

Tato jedlá, vitální houba obsahuje velké množství draslíku, vápníku, železa, hořčíku, mědi, zinku a niacinu, ale jen málo sodíku; navíc bylo v jejích bílkovinách prokázáno 20 volných aminokyselin, mezi nimiž je přítomno všech 8 esenciálních aminokyselin, které si lidský organismus nedokáže sám vyrobit, a proto musí být přijímány dodatečně! Coprinus comatus obsahuje polysacharid fukogalaktan, velké množství lektinů a L-ergothionein.

Současná legislativa EU zakazuje u hub, bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky u přípravků, které nejsou registrovány farmaceutickou firmou jako lék.

V případě dotazů využijte naši poradnu.

Produkt vznikl ve spolupráci s těmito partnery:

Mikrobiologickým ústavem
Univerzity v Innsbrucku, Rakousko
Kontakt: Univ.-Prof. Dr. Ursula Peintner

Farmaceutickým ústavem / Farmakognonosií
a Centrem pro molekulární biologie Innsbruck,
University of Innsbruck, Rakousko
Kontakt: A. Univ.-Prof. Dr. Judith M. Rollinger

Botanickým institutem tje,
University of Innsbruck, Rakousko
Kontakt: Mag. Cäcilia Lechner Pagitz

 Austrian Drug Screening Institute GmbH

Cell Imaging and Ultrastructure Research University ve Vídni, Rakousko Kontakt: Ao Univ. Prof. Dr. Irene Lichtscheidl

Cemit Center of Excellence in Medicine a IT GmbH

SLOŽENÍ V JEDNÉ KAPSLI:
300 mg prášku z organických hub, 95 mg tobolky z rostlinné celulózy

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 2krát denně 2 nerozkousané kapsle zapít vodou. Ideálně 30 min. před jídlem.

Upozornění
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Při těhotenství, kojení, užívání léků se poraďte se svým lékařem dříve, než začnete přípravek používat. Podávání dětem do 3 let doporučujeme konzultovat s lékařem.

Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Výrobce může bez upozornění změnit složení nebo dávkování, proto se vždy řiďte informacemi na výrobku.

Druh obalu se může lišit.

Dekorace nejsou součástí balení.

Všechny naše produkty jsou ověřené organizací SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: