Glückspilze HLÍVA ÚSTŘIČNÁ - BIO PLEUROTUS OSTREATUS 120 KAPSLÍ

820 Kč
Skladem

Rostlinné kapsle naplněné 100% přírodním práškem z hlívy ústřičné v bio kvalitě. Bohatý zdroj beta-glukanu a vitamínu skupiny B, kyseliny listové a vitamínu C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glückspilze HLÍVA ÚSTŘIČNÁ - BIO PLEUROTUS OSTREATUS to je 120 KAPSLÍ naplněných práškem z hlívy ústřičné v nejvyšší bio kvalitě.

Obsahuje všechny složky Pleurotus ostreatus v přirozené koncentraci a složení. Po sklizni jsou houby velmi šetrně vysušeny (při teplotě pod 35 ° C) a poté rozemlety na ultrajemnou velikost. Tato technika je také známá jako „shellbroken process“. To znamená, že buněčné stěny jsou rozbity. To je nutné, protože houby mají velice tvrdé buněčné stěny skládající se z chitinu, který lidské tělo nedokáže zpracovat. Proto je tento speciální proces zpracování důležitý, aby tělo mohlo absorbovat veškerý žádoucí obsah houby. Pokud použijete houbový prášek, získáte celé spektrum Pleurotus ostreatus.

OBSAH KAPSLE: 

300 mg prášku z organických hub, 95 mg tobolky z rostlinné celulózy. BIO, BEZ LAKTÓZY, BEZ LEPKU, VEGAN, ORGANIC

Užívejte dvakrát denně 2 nerozkousané kapsle, zapijte vodou (ideálně 30 min. před jídlem). KAPSLE LZE OTEVŘÍT A JEJÍ OBSAH VYSYPAT DO NÁPOJE.

Pleurotus ostreatus je známý jako zdroj beta-glukanu. Pleurotus je bohatý na vitamíny komplexu B, jako je B1 (thiamin), B2 (riboflavin), B5 (niacin), B6 ​​a B7 (biotin). Obsahuje také kyselinu listovou a vitamíny C a D (kalciferol). Čtvrtina sušiny této houby se skládá z bílkovin a obsahuje všechny esenciální aminokyseliny. Velmi důležitými složkami pleurotu jsou také ß-glukany (polysacharidy), pleuran a lovastatin. Polysacharidy obsažené v Pleurotus ostreatus jsou mimořádně zajímavé, pokud jde o jejich pozitivní vliv na nedostatek vitaminů souvisejících s věkem.

Současná legislativa EU zakazuje u hub, bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky u přípravků, které nejsou registrovány farmaceutickou firmou jako lék. 

V případě dotazů využijte naši poradnu. 


O HOUBĚ:

Rozšíření a stanoviště v přírodě:
Hlavně na nemocných a odumřelých listnatých stromech, zřídka na jehličnanech. Široce používán po celém světě.

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Při těhotenství, kojení, užívání léků se poraďte se svým lékařem dříve, než začnete přípravek používat. Podávání dětem do 3 let doporučujeme konzultovat s lékařem.

Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy.

Nepřekračujte doporučené dávkování.

Ukládejte mimo dosah dětí.

Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Současné legislativa EU zakazuje u bylin a bylinných produktů uvádět podrobnější informace o jejich zdravotním nebo léčebném účinku. Nelze uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o lék registrovaný farmaceutickou firmou. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použítí produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: